ELITE Pro Panel II Digital Flight Console

 
  • 1 z 5
 

Elite Pro Panel II Digital Flight Console je to nejlepší, co lze v případě GA metodického výcviku IFR, VFR instalovat pro soudobé letecké simulátory. Konzola má navíc k dispozici kompletní provozní postupy pro jednomotorové i dvoumotorové letouny, takže lze používat reálné checklisty během letu. Přímá podpora autentické sekvence spouštění a vypínání letounu je též k dispozici. Konzola je vybavena pro náročné používání a vzhledem k vysoké kvalitě zpracování lze tuto konzolu doporučit i pro instalaci pohyblivých platforem. V případě zájmu o tento typ výrobku se na nás obraťte a rezervujte si vlastní demo let u nás na pobočce. Rádi vás seznámíme se všemi funkcemi i možnostmi zařízení ještě před vlastním nákupem.

Cena 57 429,75 Kč bez DPH
69 490 Kč    
Kód produktu 1103
Kategorie Hardware
 

Již řadu let dodáváme našim klientům výrobky švýcarské značky Elite pro pokročilé možnosti využití soudobé desktopové simulace. Výhoda značky Elite spočívá ve skutečnosti, že se jejich výrobky dostávají ke koncovým uživatelům dvěma různými způsoby (pro certifikovaný výcvik a pro domácí kondiční létání - za soukromým účelem). Přitom rozdíly mezi komponenty, které se instalují do certifikovaných simulátorů za desítky milionů CZK a mezi tím, co lze od značky ELITE za pár desítek tisíc CZK pořídit domů, jsou naprosto minimální. Pokud máte peníze, Elite je ultimátní volba pro simulátorové létání, neboť nabízí nejpokročilejší technologickou úroveň odezvy řízení v závislosti na programovém používání desktopové simulace. ELITE Pro Panel II je hardwarová konzola určená pro civilní letecké simulátory typu FS 2002, FS 2004, FSX, X-Plane, Elite, OnTop. Konzola slučuje berany, ME plynovou přípusť, podélné i příčné vyvážení, ovladač vztlakových klapek a ovladač pro zavírání/otevírání podvozku. Kromě toho jsou k dispozici provozní postupy pro jednomotorové i dvoumotorové letouny, klíč pro komunikaci, spínač pro odpojení autopilota, hobb metr a také možnost snadné výměny ME kvadrantu za klasický 3-ELEMENT ECU pro jednomotorové typy letounu a to jak v provedení se stavitelnou vrtulí, tak i bez.

Z hlediska dílenského zpracování je ovladač na nejvyšší možné úrovni zpracování a snese i značně nešetrné zacházení, popř. možnost instalace zařízení na pohyblivé platformy. Komponenty, které byly navrženy v základu pro produkci desktopové řady ELITE vycházejí i z náročných QTG testů certifikovaných platforem, což znamená, že se můžete spolehnout na nejvyšší možnou úroveň výrobku. V tomto případě však platí, že si za kvalitu zkrátka musíte připlatit. Konzola a její jednotlivé komponenty jsou z kovu, přičemž potenciometry a řídící software podporuje maximální úroveň augmentace virtuální reality téměř v plně automatizovaném režimu (platí zejména v případě Elite a simulátoru MSFS). Konzola je navržena zejména pro software Elite Pilot, který je určen pro přístrojové kondiční létání s využitím nejpokročilejších vlastností desktopové verze simulátoru Elite. V tomto případě je po instalaci příslušných "driverů" konzola v Elite simulátoru připravena k provozu včetně všech přidružených ovladačů. V simulátoru Elite můžete ovlivnit např. kalibraci plynového kvadrantu pro různé typy letounů včetně zastoupení zpětného tahu motorů u turbovrtulových a turbínových typů letadel (King Air B200, MD-81). V případě simulátoru Elite se navíc nabízí možnost využití fce "dampeningu" pro ještě měkčí chod odezvy na "řízení na ruku".

Pokud se rozhodnete konzolu využívat v případě simulátorů od Microsoftu (FS 2002, FS 2004, FSX, FSX Steam, Prepar3D, X-Plane 10/11, Microsoft Flight Simulator 2020), je třeba nainstalovat příslušný softwarový "plug-in" (MODUL) zajišťující automatizaci augmentace virtuální reality s vlastním GUI pro ovládání konzoly přímo prostřednictvím menu simulátoru. Výhoda využití značky ELITE v simulátoru FSX spočívá v maximální podpoře programového kódu FSX a to ve dvou samostatných formách využití (GLOBAL/AIRCRAFT) rozlišující možnosti přizpůsobení programových možností i odezvy v závislosti na volitelných podmínkách augmentace virtuální reality - tedy přímé podpory invididuálních fyzikálních vlastností modulu letounů s využitím ovladačů ELITE. Přímou podporu AVR lze volit manuálně, či v plně automatizovaném režimu.

- precizní konzola pro programový letecký výcvik
- berany
- plynový kvadrant v konfiguraci ME (TH/PROP/MIX)
- kompletní provozní postupy SE /ME
- možnosti spouštění a vypínání (SE/ME)
- ovladač vztlakových klapek
- ovladač pro ovládání podvozku
- spínač pro klíčování (mikrofon)
- spínač pro odpojení autopilota
- spínač pro přerušení simulátoru
- podélné/příčné vyvážení (digiální)
- samostatný hobb metr
- klíčky (pro spouštění)
- vlastní napájení
- USB připojení
- možnost dodatečné instalace DCL beranů (Dynamic Control Loading) - kontaktujte nás: info@highinthesky.cz
- možnost instalace SE plynové jednotky
- špičkové dílenské zpracování
- manuální / automatizovaná podpora AVR
- vhodné pro VFR i IFR programové létání
- autentická odezva a způsob ovládání
- komponenty vycházejí z požadavků na certifikované simulátory
- vyrobeno ve Švýcarsku

 

 

Kompatibilita s leteckými simulátory:

- ELITE Pilot 
- ELITE XTS
- OnTop
- Microsoft Flight Simulator 2002
- Microsoft Flight Simulator 2004
- Microsoft Flight Simulator X
- Microsoft Flight Simulator Steam Edition
- Prepar 3D (v1 - v5)
- X-Plane 10
- X-Plane 11
- Microsoft Flight Simulator 2020 (
plná kompatibilita)


POZN: Lze instalovat do jak pro Windows PC, tak pro Apple Mac (Elite). High In The Sky poskytuje technickou podporu i přímou instalaci v rámci IT poskytovaných služeb na počítač klienta. Produkt tak dokážeme nainstalovat a optimalizovat na Váš počítač, popř. nastavit pro jakýkoli Váš simulátor a pro instalaci, ovládání, programování i optimalizaci nabízíme klientům příslušné školení ve všech typech simulátorů. Na tomto produktu je založen též náš vlastní desktopový MFTD simulátor s pohyblivou platformou, který nabízíme k pronájmu i k demo letům přímo u nás na pobočce.

Rozměry: 70 x 41 x 14
Doba dodání: na objednávku do 7-10 dní od objednání