Thrustmaster T.16000M

 
  • 1 z 9
 

Vhodný inovativní typ joysticku pro nenáročné uživatele vyžadující výrobek, který definitivně odpovídá vynaloženým financím. Nelze s ním létat "na ruku" tak jako v případě značky CH Products, přesto pokud používáte simulátor ke studijním účelem při letu na autopilota, popř. začínáte s mladší generací, která zkouší své první vzlety a přistání, joystick vás v tomto ohledu nezklame.

Cena 1 809,92 Kč bez DPH
2 190 Kč    
Kód produktu 1229
Kategorie Hardware
 

Tento joystick z dílny Thrustmaster byl navržen za účelem maximálního komfortu, mnohostranného využití v letecké simulaci při zachování nejnižší možné pořizovací ceny. Nabízí totiž aktuálně nejvyšší možnou míru technologické úrovně značky Thrustmaster a současně přináší jednoduchost a nenáročné požadavky na prostor i osobní finance. Aktuálně však tento typ joysticku nabízí zdaleka nejlepší výbavu, kterou si za tyto peníze můžete dopřát. Thrustmaster se sice nemůže vyrovnat značce CH Products, přesto zůstává mnohem lepší volbou než Saitek. Pokud tedy chcete jednoduchý knipl nabízející dostatečný komfort využití, inovativní T.16000M vás nezklame.

- exkluzívní technologie H.E.A.R.T.
- 3D (Hall Effect) magentické senzory
- rozptyl (16.000 x 16.000)
- odnímatelné části (pro leváky a praváky)
- možnost ergonomické rekonfigurace
- 16 programovatelných tlačítek
- 12 programovatelných tlačítek na základně
- 4 samostatné nezávislé osy
- integrace směrového kormidla
- 8-směrový klobouček HAT
- integrace plynové přípusti
- ergonomický design
- zesílené těžistě základny pro max. stabilitu
- plug & play technologie
- PC kompatibilní
- přímá podpora zapojení na USB slot

Jednoduchý, avšak technologicky vysoce pokročilý typ joysticku z dílny Thrustmaster z hlediska přenositelnosti návyků nenahradí CH Products, přesto vymaže z mapy značku Saitek a to nejen ergonomickými vlastnostmi, počtem tlačítek a možností programování, nýbrž i exkluzívní technologií bezdotykových potenciometrů značky Thrustmaster. Lepší dílenské zpracování zajišťuje optimální trvanlivost výrobku osvědčující se zejména u těch uživatelů, kteří jsou omezeni financemi i prostorem svého pracoviště.