Thrustmaster TWCS Throttle

 
  • 1 z 9
 

Plynová přípusť pro osobní počítač PC, vhodné kombinovat s ostatními typy ovladačů značky Thrustmaster. Oceníte zejména bezproblémovou mechanizaci, spustu tlačítek i os navíc, možnosti libovolného programování, sdílení již zhotovených profilů, USB konektivitu a zejména též nastavení tuhosti. K provozu stačí osobní počítač s USB 2.0 portem. Ovladač nevyžaduje externí napájení.

Cena 2 636,36 Kč bez DPH
3 190 Kč    
Kód produktu 1542
Kategorie Hardware
 

TWCS Throttle představuje samostatnou plynovou přípusť (plynovou páku) pro osobní počtače PC. Jedná se o produkt z dílny Thrustmaster a spolu s joystickem T.16000 tvoří ideální kombo v podobě sdruženého ovladače HOTAS (v prodeji zvlášť). Je tak možné tuto plynovou páku zakoupit zcela samostatně a doplnit jakýkoli typ ovladače, který již na PC používáte. Plynovou páku je totiž snadno možné kombinovat se stávajícími zařízeními v PC, anebo též využít eko-systému značky Thrustmaster a podpořit již zakoupené ovladače Thrustmaster. Plynová páka je navržena pro provoz zejména leteckých simulátorů (civilních, bojových), ale vzhledem k nadstandardní výbavě a přímé podpoře sdílení již zhotovených - naprogramovaných profilů, je možné tento typ ovladače skvěle využít např. i ve vesmírných simulátorech (např. ELITE Dangerous, Star Citizen, a další). Kompaktní design, propracovaná ergonomie a množství dobře umístěných tlačítek a spínačů, včetně další osy navíc a zejména též integrace v podobě ovladače typu "mini stick", zajišťuje maximální využití prakticky v každém typu simulátoru. Na této plynové páce se nám nejvíce líbí celkový design dokonale podporující precizní ergonomii bez ohledu na velikost dlaně. Thrustmaster je v tomto ohledu naprostou špičkou a nyní se snaží konkurovat zejména též cenou. Pokud je pro vás např. CH příliš drahý (CH je rozhodně vyšší kvalita), je možné Thrustmaster zvolit jako vhodný typ alternativního řešení.

- samostatný typ plynové přípusti
- lze kombinovat s ostatními ovladači k PC
- lze kombinovat s eko-systémem značky Thrustmaster
- propracovaný design
- špičková ergonomie
- nadstandardní výbava
- možnosti programování a sdílení profilů (T.A.R.G.E.T.)
- vhodné pro civilní, bojové, vesmírné simulátory
- USB připojení
- Windows kompatibilní (7,8,10)

Přehled výbavy:

- samostatná osa plynové přípusti
- nastavení tuhosti plynové příspusti
- rozsah plynové přípusti (80 mm)
- 1x osa přípusti
- 2x mini stick
- 1x ovladač směrového kormidla
- 1x rotary antenna
- 16-bitová technologie
- 14 akčních tlačítek
- 2x 8-směrový klobouček HAT
- 2x 4-směrový klobouček HAT
- 3 samostatná strategická tlačítka navíc
- 1x slider
- 1x mini stick +  PB (push-button)
- 1x mini stick
- 1x rotary wheel
- bezdotykové potenciometry
- S.M.A.R.T. technologie Thrustmaster
- USB zařízení

Samostatná plynová přípusť vhodná pro letecké civilní, vesmírné i bojové simulátory nabízí nadstandardní výbavu a zcela přívětivou cenovou relaci. Oceníte zejména ve spojení s dalšími ovladači značky Thrustmaster.

Vhodné kombinovat s následuujícími typy ovladačů:

- T.Flight Rudder Pedals
- T.16000M


POZN: Plynovou páku doporučujeme např. kombinovat též s ovladači značky CH Products (v prodeji zvlášť). Pro konkrétnější nabídku, doporučení, či více informací, nás neváhejte obratem kontaktovat. Vždy doporučíme pro vaše využití vhodnou kombinaci joysticku, plynové páky i pedálů.