ASA: Proficient Pilot Gift Set

 
 
Barry Schiff je jedním z nejzkušenějších pilotů GA a současně též jedním z nejlepších instruktorů současnosti. Pokud jste doposud neměli možnost setkat se s jeho autorskou prací, máte nyní možnost přečíst díky této kompilaci každý jeho článek, jenž byl publikován v časopisu AOPA magazine.
Cena 1 290 Kč bez DPH
1 444,80 Kč    
Kód produktu 1259
Kategorie Knihy
 

Knihy o létání mám nejraději. Je snadné je číst, protože se vždy můžete spolehnout na to, že objevíte něco nového. Z vydavatelstí ASA pocházejí v současnosti nejlepší publikace o teorii i praxi létání a tu a tam se vyplatí objednat si knihu o létání a dozvědět se víc prostřednictvím významných autorů, kteří nejvíce přispívají metodice létání právě svými letitými zkušenostmi. Barry Schiff není výjimka. Set, který nabízíme obsahuje celkem tři publikace v jediném dárkovém balení a v součtu se tak jedná o více než 1032 stran čtení o létání. Barry Schiff nalétal více než 26.000 letových hodin a v zápisníku letů má více než 260 typů letounů. Jako letec a instruktor patří mezi velmi významné osobnosti.

Jednotlivé publikace představují kompilaci všech jeho příspěvků v časopise AOPA Pilot magazine. Každá z knih nabízí měkkou vazbu, obsahuje celou řadu ilustrací a též zcela vyčerpávající index. V knihách naleznete nejen zajímavé příběhy z reálného létání, ale také definitivní objasnění umění pilotáže "z kokpitu letounu". Set obsahuje celkem 3 publikace v angličtině.

- Barry Schiff (více než 26.000 letových hodin)
- reálné příběhy z reálného létání
- teorie i praxe metodického výcviku
- snadná angličtina
- kompilace článků z editorské činnosti Aopa magazínu
- výtečné informace pro všechny aktivní piloty
- jedinečná možnost sebevzdělávání v reálném létání
- hodnotné jak pro studenty, tak i zkušené piloty a instruktory

 

Počet knih: 3 ks - v jediném dárkovém setu
Celkový počet stran: 1032
Vazba: měkká
Jazyková mutace: angličtina