ASA Aerodynamics for Naval Aviators v prodeji!

 
 
Doprovodná učebnice pro piloty U.S. Navy. Vhodný typ publikace i pro zájemce o problematiku vzletů a přistání na palubě letadlových lodí včetně kompletní provozní charakteristiky pilotáže daného typu letounu. Pokud máte zkušenosti s leteckými simulátory, popř. vlastníte pilotní licenci, musím potvrdit, že problematika související s provozem bojových letounů z paluby letadlové lodi (v případě procedur vycházejících z NATOPS manuálů), jsou opravdu maximálně zajímavé i pro laika. Knihu jsme zařadili čistě jen z fandovství připravovaného simulátoru F-14 Tomcat z dílny Aerosoft, který bude zařazen do prodeje zvlášť.
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 1287
Kategorie Knihy
 

ASA Aerodynamics for Naval Aviators je publikace, která byla vydána přímo Námořnictvem Spojených států amerických a jedná se defacto o naprosto unikátní oficiální zdroj informací pro všechny piloty, kteří operují z paluby letadlových lodí. Aerodynamics for Nava Aviators je současně též doprovodnou učebnicí pro originální NATOPS manuály k jednotlivým letounům.

Vzhledem ke skutečnosti, že se připravuje maximálně věrohodná simulace F-14 Tomcat, jenž nabídne naprosto vyčerpávající provoz letounu nejen z paluby letadlové lodi přesně podle NATOPS manuálu k reálné F-14, může být tato publikace dalším zajímavým zdrojem informací pro všechny ty, kteří si chtějí tuto nevšední a originální letovou zkušenost na simulátoru vychutnat i z hlediska odborného zázemí teoretického studia pilotáže F-14.

jazyková mutace: angličtina
tisk: černobílý
počet stran: 432 (formát A4)