ASA Aerodynamics for Naval Aviators v prodeji!

 
 
Doprovodná učebnice pro piloty U.S. Navy. Vhodný typ publikace i pro zájemce o problematiku vzletů a přistání na palubě letadlových lodí včetně kompletní provozní charakteristiky pilotáže daného typu letounu. Pokud máte zkušenosti s leteckými simulátory, popř. vlastníte pilotní licenci, musím potvrdit, že problematika související s provozem bojových letounů z paluby letadlové lodi (v případě procedur vycházejících z NATOPS manuálů), jsou opravdu maximálně zajímavé i pro laika. Knihu jsme zařadili čistě jen z fandovství připravovaného simulátoru F-14 Tomcat z dílny Aerosoft, který bude zařazen do prodeje zvlášť.
Cena 686,96 Kč bez DPH
790 Kč    
Kód produktu 1287
Kategorie Knihy
 

ASA Aerodynamics for Naval Aviators je publikace, která byla vydána přímo Námořnictvem Spojených států amerických a jedná se defacto o naprosto unikátní oficiální zdroj informací pro všechny piloty, kteří operují z paluby letadlových lodí. Aerodynamics for Nava Aviators je současně též doprovodnou učebnicí pro originální NATOPS manuály k jednotlivým letounům.

Vzhledem ke skutečnosti, že se připravuje maximálně věrohodná simulace F-14 Tomcat, jenž nabídne naprosto vyčerpávající provoz letounu nejen z paluby letadlové lodi přesně podle NATOPS manuálu k reálné F-14, může být tato publikace dalším zajímavým zdrojem informací pro všechny ty, kteří si chtějí tuto nevšední a originální letovou zkušenost na simulátoru vychutnat i z hlediska odborného zázemí teoretického studia pilotáže F-14.

jazyková mutace: angličtina
tisk: černobílý
počet stran: 432 (formát A4)