ASA Student Pilot´s Flight Manual

 
Novinka Efekt lupa
 

Student´s Pilot Manual, aktualizovaná jedenáctá edice! je špičkovým průvodcem žáka, tedy adepta na získání pilotní licence od prvního demo-letu až do finálního zkušebního letu s inspektorem. Průvodce se zaměřuje na všechny oblasti spojené s výcvikem a jedná se defacto o metodický výklad této problematiky v maximálně vyčerpávající poloze. Obsahem je totiž 472 stran snadného a zábavného čtení pro všechny začínající piloty.

Cena 1 151,79 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 935
Kategorie Knihy
 

Od prvního vzletu až po získání pilotní licence... Takto je možné nazvat ucelený přehled informací obsahující 472 stran vyčerpávající metodiky motorového létání zasahující jednak oblast všeobecného letectví, jednak je svým způsobem užitečná i pro piloty ULL. Autorem je zkušený letec William K. Kershner, který získal praktické zkušeností na více než 22 typech letounů. Jeho stávající nálet činí více než 10.000 letových hodin. Praxe, kterou získal během svého aktivního působení v roli instruktora i inspektora létání, srozumitelnou formou přenesl právě do této publikace. Nejedná se o nic jiného než o nejvhodnější typ publikace pro začínající i pokročilé letce. Kniha pokrývá prakticky všechny potřebné oblasti a provází tak každého žáka celým procesem výcviku i teoretickým školením. Jedná se o knižního průvodce získáním pilotní licence ať už z hlediska metodiky motorového létání, tak i získání potřebných zkušeností včetně rozšíření vlastních teoretických obzorů.

Kershner je navíc oblíbeným autorem především díky osobitému stylu psaní. Létání nebere příliš "vážně" pokud jde o sofistikovaný výcvik. Píše spíše humorným způsobem a vyjadřuje se jednoduše, přímočaře a hlavně zábavně. Létání je především zábava, a proto i ve výcviku je nutné aspekt vlastní zábavy podporovat co možná nejvíce i ve chvílích, kdy se nám nedaří tak, jak bychom si přáli. Čtivý obsah je pravděpodobně největším přínosem tohoto autora, kterého si oblíbila Patty Wagstaff, která tohoto autora dlouhá léta doporučuje.

jazyk: angličtina
vazba: měkká
info: jedenáctá edice
počet stran: 472