ASA Student Pilot Guide

 
 
Levný a jednoduchý průvodce tím, co obnáší získání pilotní licence. Díky této knize budete mít v počátku rozjímání o získání pilotní licence větší přehled. Seznámíte se s celým systémem výcviku a snadno tak podpoříte Váš vlastní úsudek i finální rozhodnutí.
Cena 590 Kč bez DPH
660,80 Kč    
Kód produktu 933
Kategorie Knihy
 

Student Pilot Guide byl napsán pro ty, kteří se rozhodují začít létat v reálu. Kniha je srozumitelným průvodcem pro každého, kdo si klade otázky týkající se reálného výcviku pilota. Jak získat pilotní licenci? Kde mám začít? Koho se mám zeptat na další detaily a hlavně co všechno mě čeká v rámci pilotního výcviku? Publikace tak každého uchazeče o pilotní licenci předem seznámí s celým systémem pilotního výcviu. Součástí je podrobný výklad hlavní role instruktora, jeho vztah k žákovi, detaily týkající se samotného leteckého výcviku, požadavky na zdravotní způsobilost, objasnění samostudia a studia s přípravou na závěrečné teoretické zkoušky, doporučené studijní materiály a mnohem více užitečných informací a předem zodpovězených otázek. Snadno tak získáte kompletní přehled o tom, co vás čeká  a jak výcvik defacto probíhá.

Student Pilot Guide je nenáročnou četbou o tom, jak probíhá proces reálného leteckého výcviku a tedy získání pilotní licence. Pokud o této možnosti uvažujete, může vám tato kniha předem zodpovědět spoustu otázek bez nutnosti zjišťovat podrobné informace z dalších zdrojů.

jazyk: angličtina
vazba: měkká
počet stran: 32