ASA The Complete Advanced Pilot

 
 
Bob Gardner je jedním z nejúspěšnějších autorů v oblasti metodického výkladu techniky i praxe leteckého umění. Jeho knihy vždy preferují praktickou dovednost před zbytečně složitými teoretickými úvahami, a proto je každá jeho kniha srozumitelná i těm, kteří anglickým jazykem vládnout čistě jen v základech komunikace. Pokud však chcete urychlit vstup do instrumentálního létání, připravit se na IR doložku a získat CPL, tato kniha by vám neměla ujít.
Cena 890 Kč bez DPH
996,80 Kč    
Kód produktu 934
Kategorie Knihy
 

The Complete Advanced Pilot vychází v této podobě již ve čtvrtém vydání a knihu sepsal zkušený letec Bob Gardner. Publikace je určena všem absolventům PPL, kteří právě započali pokračovací výcvik, létají za účelem zvýšení vlastního náletu a uvažují o tom, že by se jim létání mohlo někdy v budoucnu stát např. i povoláním. Publikace však není určena pouze pro ty, kteří se chtějí stát profesionálními piloty. Kniha zkrátka oslovuje především ty, kteří právě získali pilotní licenci, létají samostatně a zdokonalují se v technice pilotáže a ovládnutí celého systému aktivního létání GA. Získání nových dovedností s pečlivou přípravou zasahující i instrumentální doložku a následně získání licence CPL,  je pravděpodobně další krok. Ve chvíli, kdy máme na létání dost finančních prostředků a máme již dostatečný nálet, nic nebrání v tom získat IR doložku a pokročit v kvalifikacích za účelem získání CPL. Tato publikace nás tak provází přesně tím, co budeme potřebovat k tomu, abychom dosáhli dalšího cíle - např. licence CPL.

Publikace je psána srozumitelně a jednoduše a styl psaní si klade za cíl vést neustále konverzaci se čtenářem. Teoretické požadavky jsou tak úzce spjaty s výkladem praxe, což výrazně usnadňuje pochopení celé problematiky i získání dovedností bez složité teoretické přípravy vlastního samostudia. Bob Gardner píše takovým stylem, aby obsah knihy byl defacto dialogem zkušeného inspektora v létání s adeptem na rozšíření pilotních kvalifikací. Cílem autora bylo vytvořit snadný metodický systém výuky zasahující pokračovací výcvik, získání licence IR s následným završením výcviku v podobě CPL. Metodický rozbor tak sdružuje jak techniku pilotáže, tak i teoretické znalosti zasahující oblast komerční licence pilota.

jazyk: angličtina
vazba: tvrdá
tisk: barevný
počet stran: 472

The Complete Advanced Pilot lze zařadit na úroven knižních publikací Ground School, Flight School, Instrument Flying. Oslovuje především ty, kteří se zdokonalují v technice pilotáže a již vlastní pilotní licenci PPL a též ty letce uvažující o tom, že by v dohledné době pokročili a rozšířili pilotní kvalifikace o instrumentální doložku a CPL.