ASA The Complete Private Pilot

 
Novinka Efekt lupa
 

Prakticky jediná publikace objasňující PPL v praxi. Učebnice, která by rozhodně neměla chybět každému, kdo se zajímá, či již studuje PPL a to jak z hlediska praktického náletu, tak teorie. Pokud rádi čtete, sbíráte informace, máte rádi samostudium, každá kniha Boba Gardnera je naprosto famózním dílem. Prakticky všechny jeho knihy se čtou jedním dechem. 

"There are always better, if not ‘new’ ways to communicate aviation information…that’s what Bob Gardner has accomplished with The Complete Private Pilot.” — Richard Taylor, from the Foreword

Cena 973,21 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 418
Kategorie Knihy
 

Bob Gardner je na poli reálné aviatiky velmi činorodou a velmi populární osobností. Jeho profesionální kariéra pilota začala již v roce 1960. Od té doby Bob získal postupně všechny licence pilotáže včetně ATP. V současné době působí Bob Gardner jako letecký instruktor zaměřující se především na studium pokročilých procedur IFR a jako instruktor je velmi činorodý zejména též v publicistické praxi reálné aviatiky a novinařiny. Bob Gardner byl za celoživotní dílo taktéž patřičně odměněn státem Washington – je držitelem velmi prestižní ceny za za nejlepšího instruktora roku státu Washington. Není tedy divu, že jsou jeho knihy nejlepším zdrojem informací pro každého pilota snažící se načerpat co možná nejvíce praktických dovedností v součinu s vyčerpávající teoretickou přípravou. Publikace The Complete Private Pilot je skvělým průvodcem snažící se usnadnit zisk licence soukromého pilota.

Publikace samotná se zabývá nejen technickými pasážemi obohacenými o typické nákresy a náčrty, svou formou a snadnou stylizací autora se tato kniha stává především jednoduchým zdrojem inspirace a profesionálních návyků, jež jsou zapotřebí proto, aby příprava soukromého pilota probíhala bez sebemenších problémů. Kniha obsahuje několik výkladů zaměřující se též na základy létání objasňující principy a zásadní fundamenty pilotáže v názorných příkladech. Součástí knihy není jen suchý teoretický výklad, který by vás připravil na licenci soukromého pilota v oblasti zkušebních testů, najdete zde především též informace, které oceníte v praxi – uvnitř kokpitu. Svým způsobem se jedná o zjednodušení celé problematiky s cílem získat co možná nejrychleji a nejefektivněji licenci soukromého pilota. Snaha Boba Gardnera podpořit co možná nejvíce praktickou stránku věci, je přitom patrná z každé kapitoly této publikace. Zkušenosti Boba Gardnera nám dávají možnost nahlédnout na pilotáž letounu poněkud odlišným způsobem. Kniha je psána v anglickém originále a doporučujeme ji především těm, kteří uvažují o zisku licence soukromého pilota.

ASA, Inc. je americká společnost snažící se přispět do reálné aviatiky co možná největším počtem studijního materiálu v jednoduché formě přijatelné pro všechny. Jejich knižní publikace znamenají velmi cenný zdroj vycházející z praxe a zkušeností profesionálních aviatiků. Publikace jsou vhodné prakticky pro každého, neboť se na zásadní problematiku dané věci dívají velmi jasně a přímočaře bez zbytečných teoretických dogmat, děsivých teoretických pouček a matematických souvislostí. ASA publikace směřují výhradně do letecké praxe. 

Počet stran: 392 
Jazyková mutace: angličtina