ASA The Ultimate Turbine Pilot´s Flight Manual

 
 
Ucelený manuál směřující do problematiky přechodu od pístového na turbovrtulový a turbínový pohon. Vhodný pro adepty připravující se na profesionální kariéru obchodního pilota. Součástí je též PCCD-ROM, spousta instruktáže je doprovázena též mnoha názornými ilustracemi.
Cena 1 129 Kč bez DPH
1 264,48 Kč    
Kód produktu 1080
Kategorie Knihy
 

Přechod od pístového pohonu na turbovrtulový, popř. turbínový (jet) pohon vyžaduje značně odlišný přístup k managementu letu včetně pochopení zcela odlišného zacházení s pohonnou jednotkou, na kterou jsme doposud nebyli zvyklí. The Ultimate Turbine Pilot´s Flight Manual je určen právě všem pilotům, kteří se na turbínu chystají, avšak nemají ponětí o tom, co je v praxi čeká. Publikace obsahující též bonus v podobě CD-ROM řeší všechny praktické otázky ovládání turbovrtulových letounů a jetů a je jednou z mála publikací, která vás po přečtení přesvědčí o tom, že budete předem dokonale připraveni na výkonější typy letounů i bez sebemenších zkušeností. Seznámíte se s klasickým obrazcem pilotáže výkonnějších typů letounů, včetně odlišných aerodynamických vlastností, vyšších dosahovaných rychlostí, MCC charakteristickou více pilotních letounů, nástrahami počasí ve vyšších letových hladinách, navigací a mnoha dalšími atributy pilotáže.

jazyk: angličtina
počet stran: 272
bonus: CD-ROM

- Výklad opatřen mnoha špičkovými ilustracemi!

Jedná se o zcela komplexní studijní materiál v jednoduché, avšak čtivé a srozumitelné angličtině. Doprovodný instruktážní text směřuje do praktické roviny a rychle vás seznámí se vším, co je zapotřebí zvládnout během přechodu na turbínu. Pochopíte též odlišný přístup automatizace pilotáže s využitím skleněných kokpitů a náročnější výbavy v kabině letounu. Součástí je též podrobný výklad terminologie zasahující až do oblasti dopravního létání. Manuál je vhodný pro obchodní piloty a piloty připravující se na kariéru profesionálního dopravního pilota. Vzhledem k vydatnému obsahu můžeme tuto publikaci doporučit též pro simulátorové využití a to jak pro simulátor FSX, X-Plane, tak i ELITE Pilot (8.xx - King Air, MD-81).