The Complete Multi-engine Pilot

 
 

Nová edice Boba Gardnera představuje vše v případě, že se chystáte na MEP. Stačí tato kniha a budete v pohodě!

Cena 1 151,79 Kč bez DPH
1 290 Kč    
Kód produktu 417
Kategorie Knihy
 

Bob Gardner je na poli reálné aviatiky velmi činorodou a velmi populární osobností. Jeho profesionální kariéra pilota začala již v roce 1960. Od té doby Bob získal postupně všechny licence pilotáže včetně ATP. V současné době působí Bob Gardner jako letecký instruktor zaměřující se především na studium pokročilých procedur IFR a jako instruktor je velmi činorodý zejména též v publicistické praxi reálné aviatiky a novinařiny. Bob Gardner byl za celoživotní dílo taktéž patřičně odměněn státem Washington – je držitelem velmi prestižní ceny za nejlepšího instruktora roku státu Washington. Není tedy divu, že jsou jeho knihy nejlepším zdrojem informací pro každého pilota snažící se načerpat co možná nejvíce praktických dovedností v součinu s vyčerpávající teoretickou přípravou.

Publikace The Complete Multi-engine Pilot objasňuje programy výcviku na dvoumotorových letounech se zaměřením na praktické letecké dovednosti i pozemní přípravu. Výklad je zaměřen na zásadní změny přechodu od jednomotorových strojů na dvoumotorové a na vše, co tato změna pilotovi v praxi přináší. Součástí je též řada profesionálně vedených lekcí sloužící jako základna pro všechny studenty, teoretiky, ale též profesionální letecké školy. Pokud uvažujete o přechodu na dva motory a kladete si stále řadu otázek, tato publikace by Vám neměla chybět. Pravdou je, že kniha se drží primárně bezpečnostních limitů pro pilotáž dvoumotorových letounů, což je z hlediska provozních úkonů i metodických návyků správné pilotáže dvoumotorových letounů zcela klíčové. Řada statí je geniální: "udělej zkrátka tohle a neřeš". Nemusíte řešit, protože přesně takový postup psaní je to, co nováčci MEP potřebují.

Držet se jasně vytyčeného souboru pravidel o tom, jak pilotovat dvoumotorový letoun, je přesně to, o čem je kniha Boba Gardnera!

ASA, Inc. je americká společnost snažící se přispět do reálné aviatiky co možná největším počtem studijního materiálu v jednoduché formě přijatelné pro všechny. Jejich knižní publikace znamenají velmi cenný zdroj vycházející z praxe a zkušeností profesionálních aviatiků. Publikace jsou vhodné prakticky pro každého, neboť se na zásadní problematiku dané věci dívají velmi jasně a přímočaře bez zbytečných teoretických dogmat a matematických souvislostí.

Čtvrtá inovovaná edice vyšla v prosinci 2018!!