We Have a No Crash Policy!

 
Novinka Efekt lupa
 

Adam L. Alpert je jedním za aviatiků, který doslova odlétal 40 let svého života. Kniha We Have a No Crash Policy! je dílem, které si Adam mohl dovolit sepsat zejména proto, že i kdyby měl nějaký "kreš", tak to bude patrně první za celý jeho život, ačkoliv nestandardních situací si během své dlouhé kariéry užil nespočet.

Takže o čem je vlastně tato kniha a čím má být na trhu především? Je o zpovědi zkušeného pilota, který dokázal létat se stíhačkou z druhé světové války a přistával s motorovým letounem bez motoru a častokrát se nacházel v situaci, kterou zkrátka bylo nutné řešit. Jeho historie bez letecké nehody v podobě nejaktivnějšího aviatického života jaký si vůbec dokážete představit se tak stává unikátní příležitostí zkusit se tomuto "rekordu" alespoň přiblížit a to ať již v roli sportovního pilota, příležitostného cestování, či v roli pilota, jemuž se létání stane celoživotní prací. Adam svou knihou dokáže oslovit každého. Zaštítení kvality této knihy představuje Lt. Co. John "Wily" Rahill (F-16 instruktor, ATP Pilot, combat veteran, EAA Young Eagles Pilot, Skywagon driver). 

A teď vážně: v čem je kniha dobrá? Jedná se o zpověď zkušeného pilota, který mnohdy humorným způsobem objasňuje bezpečnost létání jako "celek sestávající z lidského faktoru a techniky (chcete-li technologie), která lidský faktor obklopuje". Průnikem těchto dvou rovin by měl být disciplinovaný, vzdělaný a vzdělávající se pilot. O tom, co je k tomu potřeba se dozvíte v této knize.  

Cena 1 241,07 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 23282
Kategorie Knihy
 
  • více než 40 let letecké praxe
  • mnoho různých typů letounů v praktické pilotáži
  • řešení nouzových i bezpečnostních situací
  • nezvyklé až nečekané události, které narušují jinak bezproblémový let
  • psáno humorným a srozumitelným způsobem
  • disciplinovanost je předmětem pro další zlepšování
  • vytvořte si ty správné návyky za účelem přežití v kabině jakéhokoli letounu
  • shopnost včasného a správného úsudku a definitivního rozhodnutí
  • definitivní publikace pro piloty všeobecného letectví za účelem pochopení bezpčnosti létání a sebeovládání

 

Autor: Adam L. Alpert
Počet stran: 368
Jazyková mutace: angličtina
Tisk: černo-bílý
Vazba: měkká