AC-2000 Life-Jacket

 
 
Vhodný typ záchranného prostředku pro piloty všeobecného letectví létající nad mořem. Výrobek splňuje normy TSO C13F a díky zvýšeným prvkům bezpečnosti (dvě samostatné vzduchové komory) zůstává hlava ve vzpřímené poloze nad hladinou i v době, kdy dochází k pádu do bezvědomí, či stavům omdlévání.
Cena 4 619,83 Kč bez DPH
5 590 Kč    
Kód produktu 962
Kategorie Letadlová výstroj
 

Originální americký výrobek z dílny Air Cruisers představuje osvědčenou volbu záchranného prostředku typu záchranné vesty splňující nejnáročnější normy platné jak v U.S., tak i v Evropě. Díky stoprocentně prověřené funkci, je právě tato vesta považována vysoce žádaný typ nejen mezi piloty všeobecného letectví v civilním sektoru. Mezi hlavní předpoklady patří lehké provedení a skladné provedení. Řešení dvou samostatných oddělených vzduchových komor zaručí vždy držení hlavy ve vzpřímené poloze a to i v případě, kdy dojde k omdlení, či pádu do bezvědomí. Oddelěnní vzduchových komor zaručuje nevyšší možnou míru bezpečnosti. Vesta je navíc vybavena nouzovým světlem, jež se aktivuje během kontaktu vesty s vodní hladinou. Vesta váží 0.6 kg ve vakuovém balení s minimálními rozměry. Délka inspekčního intervalu činí 9 let. Barva žlutá. Splňuje normy dle TSO C13F.

 

- lehké provedení (0.6 kg)
- precizní skladnost (vakuum)
- barva žlutá
- 2 samostatné vzduchové komory
- nouzové světlo
- detailní návod
- trvanlivost: 9 let
- vysoká kvalita výrobku
- certifikát dle TSO C13F

POZN: Pro firmy i jednotlivce dodáváme tuto vestu do 5-7 pracovních dnů od objednání. Při urgentních dodávkách většího množství se snažíme dodací lhůtu maximálně minimalizovat.