ASA HS-1 GEL Earseals

 
 
Precizní idea, výtečná realizace, snadná instalace. HS-1 dnes neunaví i po dlouhých hodinách letu v nepříjemném vedru. Tlak v oblasti uší je mnohem nižší, ergonomie produktu se tak dostává na úroveň většiny headsetů výrobce DC s tím rozdílem, že HS-1 je mnohem lehčí, neuvěřitelně levný a sedí zaručeně na každé hlavě.
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Kód produktu 686
Kategorie Náhlavní soupravy
 

HS-1 je headset z americké produkce ASA. Jedná se o velmi užitečnou náhlavní soupravu, kterou používá mnoho soukromých i profesionálních pilotů - instruktorů pro každodenní létání. Výhoda headsetu HS-1 vždy spočívala v nízké pořizovací ceně při zachování maximální užitkové hodnoty. Tu představuje především velmi dlouhodobá trvanlivost výrobku (díky voleným materiálům) a zcela předpisové technické parametry plně odpovídající pasívní náhlavní soupravě. Zároveň se jedná o jediný headset, na který se vztahuje doživotní záruka. Dnes vám nabízíme možnost vylepšení Vašeho headsetu HS-1 prostřednictvím inovativních gelových náušníků, kterými můžete snadno a rychle nahradit stávající klasické akustické náušníky, jež jsou součástí HS-1 v základu. Jak známo využití technologie gelu zaručuje maximální komfort náhlavní soupravy během dlouhých přeletů. Výhoda použití gelového materiálu v případě náhlavních souprav spočívá také v možnosti používat jakýkoli typ slunečních brýlí. Díky gelové výplni dochází k celkovému odlehčení materiálu přiléhající k vaší hlavě v oblasti uší. Díky tomu, dojde při nasazení sluchátek k přirozenému rozvinutí gelu, který dokáže distribuovat nutný tlak náušníků v oblasti uší mnohem přirozenější cestou. Výsledkem je stoprocentní přilnutí bez jakéhokoli nepřirozeného vnějšího - rušivého efektu.

  • - vysoce komfortní gelová výplň pro HS-1
  • - rovnoměrné rozvinutí výplně
  • - stoprocentní přilnutí ke každému typu slunečních brýlí
  • - výrazné odlehčení materiálu náhlavní soupravy
  • - ideální pro stoprocentní komfort
  • - vhodné pro delší „cross country" lety
  • - snadná instalace
  • - dlouhodobá životnost
  • - možnost využít i vpřípadě jiných značek výrobců náhlavních souprav

ASA HS-1 s gelovými náušníky dokáže posunout stávající ergonomii produktu na mnohem vyšší užitkovou úroveň, která byla doposud patrná zejména výhradně u dražších modelů sluchátek. Nyní máte možnost z HS-1 udělat zcela jiný - vysoce komfortní headset za zlomek Ceny. Nejpozitivnější zjištění během testování gelových náušníků bylo především celkové odlehčení v oblasti uší a stoprocentní přilnutí materiálu v případě použití různých typů slunečních brýlí. Míra odhlučnění je díky efektu přilnutí prostřednictvím rovnoměrně rozprostřené tekutiny rovněž mnohem vyšší. Doporučujeme každému majiteli HS-1.