ASA KB-1 VFR kneeboard

 
 
Naprosto nenáročný typ nákoleníku, který se vyznačuje jednoduchou funkcí a dlouhodobou trvanlivostí. Vhodný pro žáky PPL a piloty ULL. Nevhodný pro lety IFR. Nejnižší pořizovací cena nákoleníku směřuje především do roviny využití mezi žáky.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 690
Kategorie Nákoleníky
 

ASA KB-1 VFR kneeboard jsem používal po celou dobu výcviku PPL. Tento jednoduchý hliníkový nákoleník zajišťuje ideální volbu pro všechny žáky a piloty, kteří hledají vhodný typ nákoleníku za velmi výhodnou cenu. I přesto, že se jedná o klasickou hliníkovou podložku s klipsnou, nabízí KB-1 dost možností pro jednoduší typy letů VFR, u kterých se obejdete bez nějak složitého letového plánu. Osobně jsem tento nákoleník využil nejen za účelem vypisování navigačního štítku, ale také pro uložení přibližovacích mapek na většinu nezpevněných letišť včetně zachycení "nouzového checklistu". Podložka mi umožnila pohodlné psaní i levou rukou, neboť její rozměr je plně dostačující a tento typ nákoleníku je u letounů s berany vhodný jak pro leváky, tak také pro praváky.

- lehký tvrdý - neohebný hliníkový materiál
- velmi tvrdá klipsna pro přichycení veškeré dokumentace
- dlouhodobá životnost produktu
- malé rozměry pro lepší organizaci v kokpitu
- ASA produkt za velmi výhodnou cenu!
- vhodný pro VFR
- možnost přichycení tužky

- obsahuje řadu gravírovaných poznámek pro vedení VFR letů

KB-1 lze označit za nejjednodušší formu nákoleníku vhodného pro soukromé piloty a piloty ULL. Pokud nehledáte nic extra, avšak trváte na nízké pořizovací ceně, dlouho bych se nerozmýšlel. KB-1 je v tomto ohledu naprosto dostačující volbou. Tento typ nákoleníku doporučujeme zejména žákům PPL a pilotům ULL, kteří potřebují vylepšit organizaci kokpitu ve velmi stísněném kokpitu. Vhodné jak pro leváky, tak také pro praváky.