ASA Tri-Fold Kneeboard LONG

 
 
Vhodný typ rozkládacího nákoleníku Tri-Fold Kneeboard výrobce ASA v prodloužené verzi. Ideální jak pro žáky, tak pokročilé piloty, kteří během letů VFR i IFR trvají na lepší organizaci v kokpitu, více prostoru pro uložení veškeré dokumentace, navigačního štítku i leteckých map.
Cena 1 290 Kč bez DPH
1 560,90 Kč    
Kód produktu 704
Kategorie Nákoleníky
 

 

 

 

 

Výrobce ASA předkládá všem pilotům vhodné řešení v podobě skládacích nákoleníků Tri-Fold Kneeboard a Tri-Fold Kneeboard LONG. Právě verze LONG je cca. o 4 cm delší než původní verze rozkládacího nákoleníku a je tedy vhodná pro ty, kteří potřebují do nákoleníku uložit více map, které není zapotřebí podélně skládat. Jednoduše řečeno: klasické VFR mapy jsou již složené a přesně v tomto formátu je můžete uložit do tohoto nákoleníku. Součástí je opět pevný tvrdý střed z hliníku, na který je možné psát, popř. je také možné jej vyjmout. Opět se jedná o klasické černé provedení s logem ASA s trvanlivého, skladného a lehkého nylonu.

- lehký trvanlivý nylon
- černá barva s logem ASA
- rozměrná využitelná plocha
- tvrdý střed z hliníku (podložka)
- možnost uložení map v klasickém formátu
- možnost uložení checklistů
- průhledné kapsy
- možnost založení i tlustší publikace
- vhodný pro VFR nebo IFR využití
- možnost snadného psaní navigačního štítku
- delší o 4 cm (není nutné skládat mapu)

Po vzoru předchozí klasické verze skládacího nákoleníku Tri-Fold Kneeboard, je i tento velmi vhodným řešením pro většinu pilotů všeobecného letectví. Pokud používáte vícero map v měřítku 1:500 000 a 1:250 000 (pro přesnější navigaci) a nechcete klasický formát mapy skládat, pak zvolte tuto prodlouženou verzi, která je delší o celé 4 cm.