D4P Piccolo LEATHER kneeboard (BLACK)

 
 
D4P Piccolo kneeboard je typicky vhodný nákoleník pro ty, kteří učí létat, popř. přezkušují žáky. Instruktoři a inspektoři oceňují malý formát a mnohostranné využití, přičemž možnost dělat si poznámky během letu je nedílnou součástí každého instruktora, inspektora, který zkouší žáka. Piccolo je záměrně navržen pro profesionály, kteří žákům předávají své zkušenosti a zároveň je přezkušují během inspekčních letů, checkridů, rozdílových zkoušek, apod.
Cena 404,96 Kč bez DPH
490 Kč    
Kód produktu 797
Kategorie Nákoleníky
 

Rakouský výrobce D4P myslí i na instruktory a inspektory, kteří tráví mnoho času v letounu se žáky a potřebují si rychle a pohotově zapisovat poznámky během letu. V tomto případě se totiž jedná o zmenšenou verzi nákoleníku PROFI s tím, že máte po ruce klasickou zmenšenou verzi nákoleníku v takové podobě, aby bylo možné na nákoleník upevnit jak psací potřebu, tak také přichytit např. mapu (jinou dokumentaci) a zároveň si dělat poznámky během letu na tvrdou podložku nákoleníku. Instruktoři vítají tento typ nákoleníku především díky jeho malému formátu a snadnému použití.

- pravá kúže (příjemná na omak a voní) :-)
- ideální volba pro instruktory, inspektory
- malý nákoleník se všemi typickými funkcemi
- vhodný pro zápis poznámek během letu
- silný klip na uchycení dokumentace, mapy
- překryt průhlednou fólií jako druhá přihrádka,
- zlaté logo D4P na přední straně
- protiskluz

Většina klasických formátů nákoleníků je vhodná pro piloty, avšak méně vhodná pro instruktory a inspektory, kteří vyžadují malý typ nákoleníku pouze pro poznámky z letu. Pro toto využití je Piccolo zcela ideální volba!