D4P Piccolo Profi

 
  • 1 z 3
 
D4P Piccolo Profi nabízí defacto tytéž možnosti jako vyšší verze Profi. Pokud však žádáte malý kompaktní typ nákoleníku, preferujete menší formát a přitom trváte na kroužkové vazbě, je to právě D4P Piccolo Profi nabízející vše potřebné pro každodenní létání. Pravá kúže znamená elegantní vzhled, příjemný materiál a dlouhodobou životnost výrobku.
Cena 652,89 Kč bez DPH
790 Kč    
Kód produktu 1087
Kategorie Nákoleníky
 

D4P přináší další inovativní výrobek v oblasti nákoleníků oslovující piloty, kteří preferují co možná nejúspornější řešení managementu kokpitu a přesto vyžadují kvalitní výrobek nabízející dostatek variability využití, vysokou kvalitu volených materiálů a hlavně dlouhodobou životnost. Známý - původní nákoleník z produkce D4P v podobě Piccolo byl určen zejména zkušenějším letcům, popř. instruktorům a tento typ nákoleníku byl ideální zejména v oblasti všeobecného letectví a ULL. Malý formát DIN A6 je totiž skladný v každé letecké brašně a hlavně ergonomicky snadno využitelný v každé kabině letounu (i ve stísněných kokpitech ULL). Piccolo je doposud navíc jedním z nejoblíbenějších nákoleníků našich zákazníků a tento typ nákoleníku si rovněž oblíbili zejména instruktoři létání.

D4P však však zaregistrovala značně pozitivní ohlas na kroužkovou vazbu, která se u této značky nabízí pouze v případě luxusního nákoleníku verze Profi. Kroužková vazba s sebou přináší řadu výhod, mezi něž lze např. započítat použití klasických Jeppesen VFR map, možnost uložení dalších mapových pokladů i volných listů papíru. Vzhledem k tomu, že Piccolo patří beze sporu mezi nejlepší nákoleníky na trhu, rozhodla se společnost D4P pro výrazný facelift původní verze Piccolo a na trh uvádí verzi Piccolo Profi přinášející právě kroužkovou vazbu i na tento malý kompaktní rozměr DIN A6. Ostatní volené materiály a fce zůstaly defacto beze změny. Nákoleník je rovněž vyroben z pravé EKO kúže, je opatřen samostatným klipem, úchyty pro psací potřeby, elastickou sponou a protiskluzem na zadní straně. Piccolo Profi tak nabízí totéž co nejvyšší třída Profi, avšak s tím rozdílem, že se jedná o menší a tedy kompaktnější formát vhodný i do stísněných kokpitů letounů. Kroužková vazba i v tomto případě nabízí možnost snadné správy a výběru přibližovacích map Jeppesen přímo za letu.

- pravá EKO kúže
- DIN A6 formát
- kroužková vazba!
- samostatné fólie
- klip
- úchyty pro psací potřeby
- úchyt pro stopky
- protiskluzový panel
- elastická spona
- černé provedení
- vysoká odolnost
- dlouhá životnost
- elegantní vzhled
- příznivá cena

Rozměry: 14x 18,5 x 1,5 cm
Materiál: EKO kúže (pravá)
Barva: černá

 

D4P Piccolo a D4P Piccolo Profi si našel cestu i do naší firmy a během létání se stal preferovanou volbou nákoleníků. Oceníte zejména malý rozměr a přitom dostatečnou variabilitu zajišťující nadstandardní možnosti správy kokpitu během navigačních přeletů. Tento typ nákoleníku je též vhodný zejména pro piloty ULL a zůstává preferovanou volbou přeletů i mezi studenty a instruktory.