D4P Profi LEATHER kneeboard BLACK

 
 
Pravý kožený nákoleník rakouské značky D4P v naší nabídce nabízí maximální stupeň kvality a pokud si zakládáte na speciálním provedení, špičkové kvalitě, dlouhé životnosti a žádáte jeden typ nákoleníku pro VFR i IFR, tento je určen přesně pro vás.
Cena 909,09 Kč bez DPH
1 100 Kč    
Kód produktu 796
Kategorie Nákoleníky
 

Rakouský výrobce D4P nám představuje inovativní nákoleník pro všechny soukromé, obchodní i profesionální piloty. Nákoleník výrobce D4P je vyroben z pravé (ecofriendly) kúže a tím pádem se v naší nabídce pro vás jedná o nejluxusnější a zároveň nejkvalitnější nákoleník pro každodenní létání. Volba materiálu zaručuje, že nákoleník vydrží opravdu velmi dlouhou dobu a jeho životnost je tak defacto neomezená. Jemná kúže je velmi příjemná na omak a skutečně voní... a pro toho, kdo si zakládá na stylu i kvalitě provedení, se tento nákoleník pravděpodobně stane jasnou volbou. Bez ohledu na to, zda létáte VFR, či IFR, nákoleník je skvěle navržen jak pro srovnávací navigaci, tak pro instrumentální pilotáž. Na přední straně je velmi silný klip na přichycení letecké mapy, navigačního štítku. Navíc je možné přední stranu překrýt v případě potřeby průhlednou fólií! Vnitřní strana obsahuje vlevo samostatnou kapsu na uložení náhradních tištěné dokumentace (např. volné papíry, popř. přibližovací mapy) a pravá strana je opatřena šesti samostatnými sloty v průhledných fóliích na uložení dalších map (např. přibližovaček VFR na nezpevněná letiště), popř. klasické příletové i odletové mapky VFR/IFR. Výhoda vestavěné kroužkové vazby spočívá ve snadném osazení slotů klasickými mapkami ve formátu JEPPESEN.

- špičkový kožený nákoleník
- pravá kúže (příjemná na omak, voní) :-)
- logo D4P (zlaté)
- silný klip na vnější straně
- 6 samostatných přepážek na kroužkové vazbě
- kroužková vazba pro JEPP mapky
- vnitřní kapsa
- protiskluz

DFP Profi LEATHERkneeboard BLACK považujeme za nejluxusnější typ nákoleníku v naší nabídce. Žádný jiný nákoleník nenabízí tak vysokou kvalitu zpracování, špičkový materiál i kvalitní rozvržení jeho využití pro lety VFR/IFR. Je vhodný pro všechny typy pilotů, kteří si zakládají na stylu, kvalitě materiálu, vysokému stupni elegance a mnohostranného využití i pro náročné procedurální lety.