D4P ROOKIE Leather kneeboard Black

 
  • 1 z 3
 
Vhodný typ nákoleníku pro začínající piloty, kteří si oblíbili klasický formát A5, avšak namísto hliníkového materiálu volí elegantní vzhled a kvalitní materiál (EKO kúže). Vhodný zejména pro všeobecné letectví, ULL a klasické VFR přelety.
Cena 570,25 Kč bez DPH
690 Kč    
Kód produktu 1086
Kategorie Nákoleníky
 

Nákoleníky z produkce D4P z pravé EKO kúže patří mezi nejlepší na trhu. Po úspěšném prodeji typu PICOLO a PROFI nyní nabízíme též D4P ROOKIE Leather kneeboard Black představující rovněž plně kožený nákoleník s řadou ergonomických prvků, avšak tentokrát v oblíbeném formátu A5. Tento typ nákoleníku byl navržen pro piloty-žáky (studenty), kteří právě začali létat ve výcviku a hledají vhodný typ nákoleníku pro vlastní první přelety v duálu i v sólech. A5 formát nabízí trvanlivý materiál, klip pro přichycení veškeré dokumentace včetně navigačního štítku, popř. přibližovací mapy VFR a také možnost uložení dalších mapových podkladů, náhradních psacích potřeb a také speciální prvek umožňující přichytit na nákoleník např. stopky. Nákoleník je opatřen jak elastickou sponou, tak také zpevněnou základnou zadní strany v podobě samostatné vestavby protiskluzu.

 

- pravá EKO kúže
- v provedení černá
- A5 formát
- klip 
- úchyty pro psací potřeby
- elastická spona
- protiskluzový panel
- vysoká odolnost
- dlouhá životnost výrobku
- přijatelná cenová relace

 

Rozměry: 16 x 23 cm
Materiál: pravá EKO kúže

Hlavní výhoda nákoleníků z produkce D4P spočívá ve volbě trvanlivých materiálů a EKO kúže znamená především dlouhou životnost výrobku se zachováním elegantního vzhledu i ergonomického řešení. Vysoká kvalita výrobků D4P si získává piloty v celé Evropě a pokud uvažujete o tom, jaký typ nákoleníku zvolit pro každodenní létání, formát A5 v tomto provedení nabízí vysoký ergonomický komfort, variabilitu použití ve všech typech kokpitů a hlavně dlouhou životnost výrobku, který i po dlouhé době vypadá téměř jako nový.