ASA: Landing Pattern Computer

 
 
Vynikající pomůcka pro plánování příletů a odletů na libovolné letiště. Vhodná pomůcka pro všechny piloty ULL a PPL. Ideální volba pro žáky. Snadno a rychle získáte odpověď na to, jak bude okruh vypadat a informaci máte vizuálně k dispozici přímo před sebou ve zlomku vteřiny.
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu 692
Kategorie Navigační počítadla
 

Další z doplňků pro reálné piloty je tzv. LANDING PATTERN COMPUTER. Jedná se o pomůcku, která je vhodná zejména pro každodenní sportovní a rekreační létání. Je však také vhodným doplňkem pro lety do zahraničí na neznámá malá i větší letiště. V praxi totiž umožňuje tato pomůcka snadno a rychle pilota seznámit s tvarem letištního okruhu příslušného letiště a to jak z hlediska provedení levého okruhu, tak z hlediska náletu pravého okruhu. Při plánování letu je velmi praktické se seznámit s letištěm a to především z perspektivy vzletů a přistání včetně provedení přiblížení s následným zařazením do okruhu po vstupu do ATZ zóny. Nejenže vám toto počítadlo okamžitě ukáže tvar okruhu dle magnetického kursu dráhy, ale zajistí tuto informaci pro oba letištní okruhy (v případě, že jsou publikovány). Snadný je pak nejen plánovaný vstup do ATZ zóny, ale také samo zařazení do letištního okruhu.

Pomůcka je vhodná pro všechny piloty PPL a ULL a ve vší podstatě se jedná o výbornou vizuální pomůcku pro plánování příletů a odletů na libovolném letišti.