ASA America´s Fighter Jets

 
 
Po vzoru doposud vydaných titulů z vydavatelství Topics Entertainment přináší i oba tyto DVD nosiče kvalitní podívanou z akčních záběrů během létání na letounech F-16, F-15, F/A-18 a F-14. Zejména videa Tomcatů patří mezi nejpopulárnější a tento případ není vyjímka. Doporučujeme každému, do vítá možnost sledovat na svém DVD přehrávači zajímavé dokumenty stíhacích letounů, které jsou nejčastěji používány ve vzdušných silách USAF a US NAVY.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 808
Kategorie Videa
 

America´s Fighter Jets představuje další kompilaci dvou aviatických filmů (na dvou samostatných nosičích DVD) z vydavatelství Topics Entertainment. První z filmů s titulem Jets of the US Air Force divákovi umožní vstup do kokpitu stíhaček F-15 Eagle a F-16 Viper. Nabízí tak unikátní pohled do pilotáže obou těchto letounů v rukou pilotů USAF. Součástí dokumentu jsou jak ostré hlídkové lety monitorující ruské bombardéry, tak také hlídkování nad pouští v Íráku.  Z ukázek můžete zažít spoustu zajímavých záběrů jak z kokpitu, tak také ze skupinového létání v těsné formaci, popř. z několika misí včetně ukázek z tréninkových misí USAF.

Druhý film Jets of the US Navy and Marines nabízí seznámení s uměním pilotů Top Gun na letounech F-14 Tomcat a F/A-18 Hornet. Záběry jsou pořízené jak ze základny v nevadské poušti, tak také v neutrálních vzdušných prostorech na druhé straně zeměkoule. Stanete se svědky náročných cvičných operací námořnictva včetně nácviku přistání na palubě letadlové lodi.

Oba filmy tak skvělým způsobem demonstrují celkem čtyři nejpoužívanější typy bojových letounů USAF a US NAVY. Díky tomu, že jsou záběry pořízené v reálném čase nejen během reálných misí, ale také autentických cvičných operací, seznámíte se s tím, jak probíhá výcvik na těchto typech letounů a co je předmětem výcviku mladých pilotů.

- F-15 Eagle
- F-16 Viper
- F/A-18 Hornet
- F-14 Tomcat
- ostré mise
- cvičné mise
- letadlová loď
- základna v Nevadě
- skupinové létání
- záběry z kokpitů

Délka filmu: přibližně 120 minut
Počet datových nosičů: DVD (2x)

Produkce Topics Entertainment se proslavila řadou aviatických filmů, mezi které často patří právě výběr z toho nejlepší, co nabízí vojenské stroje USAF a US NAVY. Pokud patříte mezi příznivce videí s podtextem vzdušných operací vzdušných sil US, pak jistě přivítáte možnost rozšířit vlastní kolekci o další vydání.