ASA America´s Fighting Jets DVD

 
 
Další přesvědčivá kolekce z dílny Topics Entertainment přináší náhled do pilotáže amerických bojových letounů během cvičných operací na mnoha různých místech. Ideální kombinace nejlepších záběrů nejúspěšnějších stíhaček dokáže divákovi zprostředkovat 180 minut nepřetržitých adrenalinových záběrů.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 684
Kategorie Videa
 

America´s Fighting Jets představuje uniátní záběry z letounů, které denně aktivně slouží ve vzdušných silách U.S. včetně U.S. Navy. Cílem videa je přiblížit divákovi, jaké to je tyto letouny ovládat na hranici během vzdušných soubojů. Máme tak možnost sledovat práci pilotů i pozemního personálu při nácviku vzdušných operací, scénářů vzdušných soubojů v mnoha tréninkových misích. Toto video je dnes považováno za nejlepší výběr z cvičných letů letounů F-15 Eagle, F-14 Tomcat, F/A-18 Hornet včetně "neviditelných" strojů a Viperů. Pokud vás zajímají americké bojové stíhací letouny, pak toto video je ideálním výběrem z archivu odehrávající se v mnoha různých cvičných bojištích. Součástí balení jsou celkem 4 DVD-ROM nosiče přinášející 4 následující témata:

- Jets of the Air Force
- Jets of the US Navy and Marines
- Jets of the Cold War
- Unusual Jets

DVD kolekce představuje souhrn nejlepších záběrů z F-15, F-14, F/A-18 a dalších letounů v aktivní službě vzdušných sil U.S.

Doba trvání: 180 minut
Počet DVD: 4