ASA Aviation Action DVD

 
 
Famózní kolekce čtyř DVD představující vrchol umění akrobatického létání předních akrobatických skupin z celého světa. Možnost sledovat manévry přímo z pohledu pilota (z kokpitu) zesiluje moment adrenalinových a velmi dramatických okamžiků během každé sestavy. Rozestupy mezi jednotlivými čísly během náročných manévrů činí pouze 2-3 stopy.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 682
Kategorie Videa
 

Aviation Action DVD nám přináší neuvěřitelné záběry z leteckých „šau" předních letců a nejlepších akrobatických týmů létající na stíhacích letounech. Záběry přinášejí ukázky z prestižních přehlídek týmů z USA, Kanady, Francie, Brazílie. Pokud vás zajímá skupinové akrobatické létání na stíhacích letounech, pak právě toto video představuje nejen vrchol umění pilotáže slétanosti jednotlivých čísel formace, ale také výběr těch nejlepších záběrů, které si dokážete představit. Několik různě umístěných kamer vám umožní nahlédnout do kokpitů vojenských pilotů během manévrování a zároveň vám zpřístupní záběry z exteriéru i v poměrně značných výškách. Pokud se zajímáte o týmy Blue Angels nebo Thunderbirds, toto video byste si neměli nechat ujít, neboť prezentuje top týmy, vrcholnou dovednost pilotáže z leteckých „šau" na celém světě.

Arrow Through the Heart:

Od triumfu ke katastrofě nejlepšího italského týmu necelých 24 hodin předtím, než došlo k tragické vzdušné kolizi během vystoupení, při níž zahynuli 3 piloti týmu a 47 neměckých diváků. Součástí této části videa je nejen představení italského týmu za dobu bezchybného působení v akrobatické slétanosti, ale také kompletní elektronický rozbor tragické nehody s expertním komentářem (délka trvání této ukázky: cca. 30 minut).

Aviation Action:

Tato ukázka se zaměřuje na ultimátní dovednost pilotáže různých typů letounů - od dvojplošníků až po jety. Programově se jedná o prezentaci nejlepších pilotů z celého světa, kteří se do podvědomí diváků na celém světě zapsali nejen špičkovou pilotáží, ale také náročnými sestavami, ve kterých se mnohokrát mohli dostat do situací, ve kterých je rozdíl mezi životem a smrtí takřka minimální. Pokud vás zajímají piloti, kteří dokážou letět na maximálním limitu, pak si nenechte ujít tento obsah představující mimo jiné také např. piloty Blue Angels, Snowbirds z Kanady (délka ukázky: cca. 30 minut).

Thunderbirds: Skies of Thunder:

Usedněte do kokpitu stíhacího letounu F-16 a přidejte se tak přímo k nejlepším pilotům vzdušných sil USAF představující sestavy precizní akrobacie (Thunderbirds: Skies of Thunder). Na této dokumentaci je nejzajímavější právě perspektiva všech programových manévrů, které máte možnost sledovat přímo z kokpitu F-16 z pozice výhledu pilota (délka ukázky: cca 40 minut).

The Blues & The Birds:

Dokument zaměřující se na přímé ukázky z pilotáže F/A-18 Hornet a F-16 Fighting Falcon a opět z perspektivy kokpitů. V této ukázce pochopíte obrovský výkon letounů a dokonalou slétanost Blue Angles a Thunderbirds v „kamarádském" programu akrobatického létání. Na mnoha záběrech můžete pozorovat, že vzdálenost mezi oběma letouny činí často jen 2 stopy. Právě v těchto adrenalinových okamžicích jsou manévry pro diváky maximálně dramatické. Záběry jsou filmovány i ve značných výškách dosahujících až na 20.000 stop (délka ukázky: cca. 50 minut).

Aviation Action DVD reprezentuje největší umění pilotáže stíhacích letounů v akrobatické slétanosti. Nejenže se setkáte s nejlepšími piloty na celém světě, získáte komplexní přehled o nejlepších akrobatických skupinách, pilotech i jejich sestavách.

Počet DVD: 4
Celková doba: 150 minut