ASA Military Air Power DVD

 
 
Military Air Power v dokonalém balení obsahující 4x DVD je určen pro milovníky vojenských stíhacích letounů a náročné pilotáže. Díky čtyřem různým tématům se nám nabízí nespočet dramatických záběrů trvajících 240 minut.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 700
Kategorie Videa
 

Military Air Power představuje další kolekci DVD videí z produkce TOPICS Entertainment. Balení obsahuje celkem 4 DVD přinášející neopakovatelné zážitky z prostředí pilotáže stíhacích letounů. Kromě cvičných operací v úloze stíhání i bombardování, můžete sledovat přistání a vzlety z paluby letadlové lodi včetně demonstrace skupiny Blue Angels. Vzdušné souboje, akrobatické manévry, létání ve skupinách, pilotáž při zemi, ale také ve výšce 30.000 stop v dramatickém podtextu využití mnoha různě umístěných kamer. Vysoká kvalita záběrů a nespočet zajímavých ukázek v celkově době 240 minut čistého času.

Wings of Silver:
První téma se zaměřuje na nízké operativní cvičné lety na letounu F-16 Fighting Falcon. Kromě toho je předmětem dynamické ukázky také letoun F-15 Eagle, který se naopak prezentuje ve výšce 30.000 stop. Prohlédnout si můžete v letových proporcích také bombardér B-2, anebo F-117A v programu neviditelných bombardérů. Jednou z velmi poutavých ukázek je také vystoupení akrobatické skupiny USAF (Thunderbirds). Dramatické záběry, špičkové provedení všech manévrů, létání ve skupinách na hraně, to je předmětem prvního tématu Wings of Silver.

Délka videa: 60 minut


Wings of Gold:
V pořadí druhé téma představuje aviatiku v rychlosti 600 mph a je transparentní ukázku provozu vojenské techniky na letadlové lodi. Elitní piloti US Navy v kokpitech F-14 Tomcat, F/A-18 Hornet, E-2 Hawkeye, AV-8B Harrier. Kromě toho si můžete vychutnat precizní pilotáž akrobatické skupiny USA Navy (Blue Angels), kteří vždy létají zcela na hraně.

Délka vida: 60 minut


T
hunder from Above:
Třetí téma se zaměřuje na vzdušný souboj s MiGem a máte zde možnost zažít jaké to je zvítězit v tomto vzdušném souboji nad reálným MiGem ve vzdušném prostoru Íráku. Veškeré záběry jsou pořízeny přímo z kokpitu stíhacího letounu.

Délka videa: 60 minut


Nightstalkers:
V pořadí poslední téma videokolekce se kompletně zaměřuje na pokročilé technologie „neviditelných" letounů. Seznamte se s průkopníky tohoto programu a s technologicky nejvyspělejšími zbraněmi současného světa. Zažijte na vlastní kúži jaké to je pilotovoat B-1 Lancer, F-117A Stealth Fighter, B-2 Bomber, SR-71 Blackbird.

Délka videa: 60 minut