ASA NASA A Retrospective DVD

 
 
Snad jediný ucelený videodokument o činnosti NASA od založení až po současnost. Nejzajímavější je především precizní - programový výběr obsahu národního archivu, autentická videa, fotografie i odborný komentář v angličtině. Pokud vás zajímá vesmír, vesmírné projekty NASA, tento set by se pro vás měl stát ideálním rozšířením vašeho artiklu a zároveň vám předloží i spoustu exkluzívních informací, které doposud nebyly publikovány.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 683
Kategorie Videa
 

Dokument z objevování vesmíru v podání americké společnosti NASA. Tento DVD video set uvádí všechny diváky v němý úžas, neboť odhaluje mandát společnosti NASA od roku 1958 až do současnosti. Video se zaměřuje na objevování vesmíru, odhalování nových technologií, práci astronautů, první úspěchy i řadu úskalí a obsahuje též řadu odpovědí na mnoho otázek, které si lidstvo ve spojení s odhalováním vesmíru stále klade. Set obsahuje celkem 4 DVD nosiče přinášející exkluzívní informace z národního archivu. Díky vynikajícím záběrům máme možnost sledovat práci astronautů přímo, dozvědět se mnoho informací o technologiích sloužící pro vesmírné lety. Celý dokument je rozdělen na několik témat:

Téma 1: Astronauts & Friendship 7 (DVD1 - 90 minut)
Téma 2: Assignment: Shoot the Moon, Eagle has landed (DVD2 - 60 minut)
Téma 3: Apollo 13: Houston, we have a problem, Small steps, Giant Strides: 1973 (DVD3 - 60 minut)
Téma 4: Who´s out there?, The Mission of Apollo/Soyuz, Space Shuttle (DVD4 - 90 minut)

Každé téma je velmi rozsáhlé a každé je umístěno na jednom nosiči DVD-ROM. V prvním tématu se dozvíte vše o prvních zkušenostech astronautů a Fiendship 7. Ve druhém tématu se video zaměřuje na povrch Měsíce, a úžasný moment Neila Armstronga a Edwina Aldrina.  Třetí téma se zaměřuje na problémy a úspěchy Apolla 13, čtvrté téma předkládá budoucnost odhalování vesmíru a vše, co s tím ve spojení s NASA souvisí. Space Shuttle a Sojuz patří mezi příkladné pokroky v odhalování vesmíru pro lidstvo. Vynikající přímé filmové záběry, spousta fotografií a profesionální komentář z řad expertů z NASA, činí z této videokolekce jedinečnou příležitost pro všechny ty, kteří se ptají, co lze od vesmíru očekávat, co je tam nahoře, co nás čeká v budoucnosti ve spojení s podobnými projekty a jaký význam má záměr NASA a jejich vesmírné projekty pro lidstvo.

NASA A Retrospective přináší unikátní možnost získat více informací o NASA, o projektech, prvních úspěších prostřednictvím autentických videí, fotografií, odborného komentáře a vyčerpávajícího obsahu. Zaměřuje se však také na první neblahé zkušenosti astronautů, úskalí technologických řešení a budoucnost a význam odhalování vesmíru pro lidstvo. Pokud vás zajímá činnost NASA, často sedíte na internetu a sledujete všechny jejich mise v přímém přenosu prostřednictvím internetové sítě, neváhejte ani minutu. Video obsahuje celkem 4 DVD nosiče

Počet DVD: 4
Celková doba: 300 minut