ASA Over California

 
 
Over California představuje rozšíření produkce Topics Entertainment o cestopisné téma, které vychází na čtyřech DVD nosičích a nabízí více než 215 minut zábavy. Nejzajímavější záběry rozhodně představuje San Francisco, Golden Gate, Alcatraz, LA a Hollywood. Nicméně detailů, které nabízí tato videokolekce odhalíte mnohem více. Už jen San Francisco nebo Palm Springs zná většina z nás jen ze simulátoru. Nyní můžete kvalitu scenérie konečně porovnat s reálem. DVD video je tedy velmi efektivní i pro virtuální piloty, neboť nabízí pohled na reálnou scenéri, kterou většina z nás často létá právě na simulátoru.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 758
Kategorie Videa
 

ASA Over California představuje rozšíření produkce DVD videí z dílny Topics Entertainment. Pokud jste si oblíbili dosavadní řadu DVD videí výrobce ASA, pak by vás mohlo oslovit několik dalších titulů, které považujeme rovněž za velký přínos do oblasti aviatiky. ASA Over California nabízí famózní pohled na scenérii U.S. z ptačí perspektivy. Pokud vás zajímá Amerika a zajímá vás přímo z ptačí perspektivy - přímo z letounu, lepší video na trhu v současné době nenajdete. Výhodou této nové edice je opět několik různých témat pokrývající nejzajímavější oblasti U.S. a to dokonce i oblasti, které patří do omezených, popř. zakázaných letových prostorů. Opět se jedná o video v HD kvalitě s doprovodným anglickým mluveným slovem. Každá scénérie je obsažena na jednom DVD nosiči a vzhledem ke čtyřem různorodým tématům se nabízí i čtyři různé DVD pokrývající následující témata:

- Over California
- Globe Trekker: California
- Spirit of Yosemite
- Over Arizona

DVD video nabízí celkem 213 minut a shlédnout můžete např. detailní záběry na město San Francisco včetně věznice Alcatraz a také úžasné lety nad mostem Golden Gate. Vynikající podívanou skýtá oblast Palm Springs, jako osamocená oáza uprostřed pouště. Těšit se můžete na Los Angeles s přímým výhledem na vrcholky Hollywoodu. Kromě toho je součástí také detailní náhled na pohoří Sierra Nevady. Samozřejmě nechybí záběry přímo nad Arizonou, Yosemite Valley - včetně tamějšího národního parku.

ASA Over California DVD považujeme za vynikající kolekci prezentující Kalifornii přímo z ptačí perspektivy. V žádném případě se nejedná pouze o nezáživné pohledy do scenérie, nýbrž i o nízké a dramatické průlety nad krajinou (z vrtulníku), což kvalitu DVD ještě více umocňuje. Kalifornie nabízí pro piloty nádherný pohled z letounu a nyní máme možnost se s řadou překrásných scenérií seznámit přímo z ptačí perspektivy - tedy přímo z pohledu letounu prostřednictvím této video kolekce.