ASA Proficient Flying: The Very Best of Barry Schiff

 
 
Soubor DVD videí objasňující zásadní témata techniky pilotáže segmentu všeobecného letectví. V případě, že sbíráte zkušenosti, anebo zkrátka cítíte, že na některé odpovědi během letu stále neznáte tu správnou odpověď, tento zdroj vám může usnadnit pochopení některých témat včetně využití lekcí v aplikované pilotáži. DVD soubor doporučujeme především těm, kteří právě ukončili výcvik PPL(A) a chtějí dál pokračovat a vzdělávat se v oblasti techniky pilotáže.
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 1076
Kategorie Videa
 

Barry Schiff nepotřebuje nějaké zdlouhavé představení. V leteckém průmyslu je tento zkušený letec uznáván nejen v U.S.. Barry Schiff si již v začátcích své letecké kariéry oblíbil zejména segment všeobecného letectví a v této oblasti publikoval řadu zajímavých knih a stal se také úspěšným lektorem techniky pilotáže a jeho přednášky a osobitý výklad dokážou přitáhnout každého letce, který se chce dál vzdělávat a sbírat potřebné zkušenosti. Jeho aktuální vydání několika DVD disků směřuje především do globálního výkladu techniky pilotáže GA takovým způsobem, aby se z každého, kdo má o jeho práci zájem, mohl stát bezpečnější a lepší pilot. Jednoduchý přímočarý výklad směřuje především k leteckým lekcím objasňující techniku pilotáže od vzletu až po přistání. Pokud pochybujete o svých schopnostech během nějaké fáze letu a střetáváte se s nedostatečnými znalostmi, či absencí vlastních dovedností, lekce od Barryho Shiffa vám mohou pomoci nejen zodpovědět řadu kladených otázek, ale také k lepším "výsledkům" v kabině letounu v roli PIC.

Titul sdružuje celkem 3 DVD disky objasňující následující témata, jež jsou předmětem výkladu v podobě praktických lekcí:

 

DVD 1:

- intro
- techniky vzletů
- vybírání vývrtek
- vysazení motoru po vzletu
- závady na řízení
- centráž 
- letová rychlost


DVD 2:

- přerušení vzletů a přistání
- skluzy
- jak klouzat
- fce pitotovy trubice (mýty)
- jak na ostruhový podvozek
- sledování nehody


DVD 3:

- přistání na vodu
- kompas
- management pohonu
- nezvyklá přiblížení
- jak na letoun s plováky
- věda v leteckém průmyslu

DVD jsou kompletně v angličtině a lze je přehrát v počítači, popř. na jakémkoli typu DVD přehrávači. Barry Schiff se v tomto cyklu zaměřuje na zásadní témata, která mohou v důsledku správného pochopení a následného snadného provedení vyústit v bezpečnější a snadnější řešení nezvyklých - nečekaných, chcete-li i nouzových situací. Létat bezpečně znamená především "vědět jak na to" a minimalizovat riziko na únosnou mez v případě, kdy budeme vystaveni nežádoucím vnějším vlivům, jež mohou negativně ovlivnit pilotáž našeho letounu především z důvodu nedostatečných zkušeností. Barry Schiff chce vlastními zkušenostmi přispět všem, kteří létají malé cestovní, turistické, sportovní letouny a stále ještě cítí, že sbírání zkušeností je to nejdůležitější pro další a hlavně bezpečný... vývoj letecké kariéry.