ASA Summer Thunder DVD

 
 
Cena 890 Kč bez DPH
1 076,90 Kč    
Kód produktu 702
Kategorie Videa
 

„Danger Zone" v podání nejlepších pilotů světa ze skupinového létání formací Thunderbirds a Blue Angels. Ve vší podstatě se jedná o nejlepší video záběry v historii, neboť máte možnost sledovat minimální rozestupy mezi piloty přímo z kokpitu jejich letounů. Součástí videoukázek jsou nejlepší záběry obou skupin pilotů, kteří prezentují své profesionální dovednosti na leteckých „šau" celého světa. Prohlédněte si z blízka F-16 Fighting Falcon a F/A-18 Super Hornet. Sledujte jedinečné záběry přímo z pohledu pilotů - z kokpitů letounů. Balení obsahuje celkem 4 DVD rozdělených do čtyř různých témat:

Summer Thunder: Volume I
Ukázka sólových pilotů akrobatické skupiny Thunderbirds (USAF) směřuje výhradně do pilotáže letounů F-16 Fighting Falcon. Minimální rozestupy, náročné sestavy, adrenalinové okamžiky a nespočet různých dramatických záběrů vně i vunitř letounů.

Délka videa: 35 minut


S
ummer Thunder: Volume II
Chcete se více seznámit s historií akrobatické skupiny Thunderbirds? Videoukázka v trvání 35 minut prezentuje vznik této akrobatické skupiny, mapuje její historii a představuje jednotlivé piloty za celou dobu existence v trvání uplynulých padesáti let. Můžete tak sledovat i záběry z historické éry. Seznámit se s jednotlivými piloty a dozvědět se zajímavé příběhy z produkce této akrobatické skupiny. Bonusem tohoto tématu je také F-22 Raptor v letových proporcích z programu JSF (Joint Strike Fighter).

Délka videa: 35 minut


S
ummer Thunder: Volume III
Video speciálně zaměřené na nejlepší ukázky pilotů Blue Angels na letounech F/A-18. Non-stop akčních záběrů nejlepších pilotů světa uvnitř kokpitu i vně letounů. Mnoho různých záběrů zachycuje právě ty nejobtížnější a nejtěsnější manévrů přímo z kokpitu.

Délka videa: 35 minut


S
ummer Thunder: Volume IV
Tak jako v případě druhého tématu (Volume II), se tato kolekce 4 DVD uzavírá prezentací akrobatické skupiny Blue Angels. Seznamte se s piloty, letouny F/A-18 Super Hornet, zjistěte více informací z pozadí produkce týmu Blue Angels, ze života pilotů, jejich náročné přípravy. Dozvíte se vše o této skupině od roku 1946. Unikátní náhled do nitra pilotů i celé současné akrobatické skupiny Blue Angels.

Délka videa: 35 minut