ASA Wings of Freedom

 
 
Precizní ukázka dokonalé skupinové slétanosti v řadách nejlepších akrobatických týmů U.S.. Ideální možnost seznámit se s piloty Thunderbirds a Blue Angels a vidět tak nejlepší záběry z externích pohledů i z pohledů přímo z kabiny letounů.
Cena 1 290 Kč bez DPH
1 560,90 Kč    
Kód produktu 809
Kategorie Videa
 

Wings of Freedom představuje celkem 4 datové nosiče DVD a tedy 4 různé DVD filmy v jedné kompilaci. Set je určen příznivcům nejlepších akrobatických týmů současnosti a právě těm je vymezen celých 180 minut fascinující podívané. Záběry na akrobatickou slétanost můžete pozorovat jak z několika nezávisle umístěných externích kamer na letounech, tak také přmo za kniplem příslušného stroje, neboť právě tato kolekce nabízí dostatek záběrů přímo z kokpitu. Každý film je věnován jedné akrobatické skupině a kompilace tak sdružuje kompletní seznámení s akrobatickými týmy vzdušných sil Spojených států.

Wings of Freedom: Part 1
Video nabízí možnost poznat blíže akrobatický tým Thunderbirds a vybírá ty nejlepší záběry z akrobatické slétanosti v těsných formacích a sdružuje více než 30 specifických akrobatických figur. Špičkovou polohovou geometrii v reálném čase zachycuje moho různě umístěných kamer vně i uvnitř letounů. Záběry z kokpitů patří k tomu nejlepšímu, co toto video v praxi nabízí.

Wings of Freedom: Part 2
V pořadí druhý DVD disk seznamuje diváka s historií akrobatického týmu Thunderbirds a to již od doby založení jejich první formace v roce 1953 až do současnosti. Zároveň se však jedná o analogii mezi bojem a létáním pro radost na leteckých "šau". Jako tým USAF je akrobatická skupina Thunderbirds totiž každodenní součástí vzdušných sil US.

Wings of Freedom: Part 3
Třetí téma nás uvádí do seznámení s nejproslulejším akrobatickým týmem Blue Angles. Blue Angels reprezentuje symbol schopností a preciznosti US Navy a nyní se vám nabízí možnost sledovat jejich práci nejen z kokpitu při dosahovaných rychlostech 700 mph.

Wings of Freedom: Part 4
Již více než 60 let udivuje akrobatický tým Blue Angels milióny lidí na celém světě. Pokud vás zajímá vývoj akrobatického týmu od počátků až do současnosti včetně různorodého zastoupení stíhacích letounů (včetně F-4 Phantom až po Super Hornet), pak právě čtvrtý díl této kompilace prezentuje podstatu Top Gun elity.

Wings of Freedom tak po vzoru všech předchozích DVD video-kompilací přináší další dávku adrenalinu v podobě prezentace pilotního umění nejprestižnějších akrobatických týmů U.S. Pokud vás zajímá jak akrobatická slétanost, náročné akrobatické manévry v těsných formacích, anebo jen vyhledáváte vhodné typy videí pořízených přímo z kokpitu, tento titul si rozhodně nenechte ujít.

- prestižní akrobatické týmy US
- Blue Angels, Thunderbirds
- externí kamery
- kamery z kokpitu
- historie, současnost
- nejlepší záběry z produkcí týmů

Délka videa: cca. 180 minut
Anglická mutace: angličtina
Počet datových nosičů: 4