Private Pilot Audio Checkride

 
 
Vhodný typ audio-interaktivní výuky podporující znalosti z oboru teoretické přípravy soukromého pilota. Vhodné jak pro začátečníky PPL, tak také pro zkušené, popř. pro ty, kteří by se rádi po delší odmlce opět vrátili do kokpitu letounu a bezpečně pokračovali v aktivním létání.
Cena 413,22 Kč bez DPH
500 Kč    
Kód produktu 806
Kategorie Videa
 

Pokud se již připravujete na závěrečnou praktickou zkoušku létání s inspektorem, popř. se připravujete po delší pauze v létání na obnovení licence soukromého pilota, nebo se jen chystáte na klasický "checkride", stěží si vybavíte vše, co jste se naučili v rámci pozemní přípravy během studia teorie soukromého pilota. Tento interaktivní poslechový výukový materiál si klade za cíl objasnit to nejpodstatnější, co je zapotřebí znát v roli soukromého pilota během aktivního létání. Otázky spojené s provozem daného typu letounu včetně úkonů, otázky spojené s navigační přípravou představují jen zlomek znalostí. Je třeba znát jaké dokumenty vzít s sebou na palubu letounu, lépe porozumět nástrahám počasí a poslech zjišťuje i okolnosti bezpečného nočního létání. Celý proces výuky spočívá v poslechu, kdy vám jsou kladeny jednoduché otázky směřující do všeobecných znalostí soukromého pilota. Jednotlivé stopy výuky je možné poslouchat opakovaně a rychleji vstřebat nejen správnou odpověď na danou otázku, ale též porozumění jednotlivým tématům. Díky tomu, že se jedná o poslechovou interaktivní výuku, otázky, jejichž cílem jsou jasně formulované odpovědi zajistí rychlejší pochopení i snadnější způsob oživení toho, co jste se již naučili, avšak časem tak trochu zapomněli.  

V případě, že máte pocit, že jsou vaše znalosti z kurzu soukromého pilota nevalné, právě tento typ interaktivní výuky vám dopomůže k lepším výsledkům. Rozhodně se jedná o další z produktů vydavatele ASA směřující především opět k praktické pilotáži a i teoretické znalosti, které si lépe osvojíte tímto kurzem přispívají jak k větší bezpečnosti každého vzletu, tak také k porozumění provedení každého přeletu.