ELITE SIMULATION SOLUTIONS: NOVĚ NABÍZÍME VRTULNÍKY ENSTROM 480, MD500, G2 CABRI, R22, R44, R66!!!

elite_logo

Není bez zajímavosti, že švýcarský výrobce ELITE Simulation Solutions dokáže dnes vyrobit prakticky jakýkoli typ leteckého certifikovaného simulátoru určeného pro výcvik bez ohledu na to, zda se jedná o pevné křídlo nebo rotory. Od BATD až po FNPT III umíme prakticky cokoli. Nově nyní nabízíme vysoce realistické simulátory vrtulníků Eurocopter AS350 Écureuil, MD 500, ENSTROM 480, G2 Cabri, Robinson R22, R44, R66 a všechny tyto simulátory dokážeme nabídnout zpravidla v plné výbavě za vysoce atraktivní ceny. 

 Autentické výrobní komponenty a volba kvalitních materiálů zaručují non-stop výcvik prakticky bez kompromisů v každé letecké škole, kdy se můžete spolehnout na to, že vám simulátor bude sloužit k výcviku každý den bez omezení. Simulátor nejen instalujeme, certifikujeme, ale školíme i instruktory a oblushu simulátoru. Provádíme non-stop IT servis a dohled nad simulátorem a to zejména kvůli tomu, aby se provozovatel cítil zcela komfortně zejména v situaci, kdy má podepsané význačné kontrakty na výcvik několik měsíců dopředu. Non-stop provoz vašeho simulátoru zaručí náš odborný IT servis.

Mezi hlavní výhody našich simulátorů patří zcela realistická výbava avioniky a systémů v kokpitu, reálně uspořádané ovládací prvky, špičkové a autentické provedení cykliky i kolektivu pro nejvyšší možnou denní zátěž a hlavně též možnosti spočívající v externí vizualizaci scenérie s využitím projekce přední polosféry (DOME Visual System), anebo též možnost instalace pohyblivé platformy. 

Možnost létání s využitím reálných provozních postupů dokazuje, že žádný interaktivní prvek v kabině nesmí chybět. Simulátory jsou koncipovány pro létání tzv. od spouštění až po vypnutí vrtulníku s možností létat bez omezení jak  navigační přelety VFR, tak i procedurální pilotáž IFR v reálně uspořádaném klasifikovaném vzdušném prostoru s reálnou všeobecnou databází Jeppesen (možnost aktualizací), nad reálným terénem v proměnlivých dynamických, statických i reálných (METAR) podmínkách počasí. 

Možnost nácviku nouzových a bezpečnostních situací je samozřejmost. Precizní aero každého modulu vrtulníku zaručuje též možnost nácviku autorotace a visení prakticky bez kompromisů. Přitom právě autorotace a visení, patří mezi nejnáročnější manévry na vrtulnících. Nechybí ani aktivní, či pasívní prostředky EFB včetně zástavbových typů GPS – nejčastěji instalujeme Garmin 430/530, GTN 650/750. Možnost výbavy nad rámec objednávky – např. skleněný kokpit, individuální uspořádání přístrojů v kabině, speciální požadavky na typ daného přístroje, umístění konkrétního typu přístroje přizpůsobujeme vždy vrtulníku, který používáte pro vlastní výcvik v reálu. Vždy se tak můžete spolehnout na to, že umíme dodat přesně to, co používáte k výcviku ve skutečnosti. Níže přikládáme typy vrtulníků, které umíme dodat jako plnohodnotné simulátory k výcviku na všech úrovních pilotáže.  

  • MD 500
  • R22
  • R44
  • R66
  • AS350
  • ENSTROM 480
  • AS350/AS355Pokud právě dnes potřebujete vysoce kvalitní trenažér vrtulníku pro vaši leteckou školu, či výcvikové centrum a hledáte AS350, MD500, ENSTROM 480, R22, R44, R66, anebo G2 Cabri simulátor, obraťte se přímo na následující e-mail: info@flyelite.cz , anebo volejte na číslo: 776 209 582. Rádi přijedeme a představíme portfolio našich produktů i služeb, které nabízíme
Kromě vrtulníků nabízíme i certifikované (EASA) simulátory pevného křídla a to rovněž na všech klasifikovaných úrovních.