ELITE AP-2000 COMBO: Avionics Stack with King Air Throttle Quadrant (REPAS)

 
  • 1 z 5
 

Jedná se o repasovaný výrobek - plně funkční, bez závad. Precizní avionický panel s plynovým kvadrantem trvalé hodnoty v realistickém formátu BENDIX-KING. Vhodný pro komplexní přelety VFR, IFR, pro přelety na síti IVAO/VATSIM včetně možnosti ovládat současně jak pístový pohon jednotmorových i dvoumotorových letounů, tak i turbovrtulový pohon jednomotorových i dvoumotorových letounů. Součástí vlastní napájecí zdroj, kabeláž k zapojení na sériový port (COM). Možnost testu u nás v Praze, možnost využití odborné instalace u klienta.

Běžná cena 34 490 Kč
Ušetříte 22 000 Kč (–63 %)
Cena 10 322,31 Kč bez DPH
12 490 Kč    
Kód produktu 1532
Kategorie Hardware
 

ELITE AP-2000 COMBO: Avionics Stack with King Air Throttle Quadrant je alternativní řešení trvalé hodnoty pro uživatele vyžadující maximální kontrolu nad letem v oblasti radionavigační i radiokomunikační výbavy. Navíc je součástí integrovaný plnohodnotný plynový kvadrant typu King Air. Pokud se jednou pro vždy chcete zbavit myši během důsledného studia metodicky přesných VFR, IFR letových scénářů, toto kombo se stále vyplatí, protože je o dost levnější než např. AP-4000 a současně přináší vše potřebné v jediném kompletním celku. Produkt je vhodný zejména pro využití pilotáže letounů všeobecného letectví, potažmo v případě ULL letounů. Mechanizace všech ovládacích prvků je zcela autentická - tedy přesně jako v případě reálné avioniky a rovněž měřítko odpovídá reálné předloze. Displeje panelů nejsou součástí, jedná se pouze o ovladače. Indikace a aktuální nastavení všech hodnot je třeba sledovat na obrazovce (např. na 2D kokpitu, či přímo uvnitř 3D interaktivní kabiny simulovaného letounu. Díky tomu je však tento výrobek plně kompatibilní s každým letounem třídy FS, P3D včetně komerčních add-onů

Současně je však možné plynový kvadrant odepnout a získat tak i solidní základnu radionavigačního i radiokomunikačního vybavení pro vrtulníkové simulátory. Výhoda tohoto kompletu spočívá též v dílenském zpracování nejvyšší kvality přinášející tolik požadovanou trvalou hodnotu výrobku s ohledem na jeho každodenní využití. Nejedná se sice o novinku, neboť AP-2000 je přece jen již starší typ modelu avioniky formátu Bendix King, přesto však stále kompatibilní s následujícími platformami simulátorů:

- ELITE PILOT v6,7,8,9
- MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 2000
- MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 2002
- MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 2004
- MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR FSX
- PREPAR 3D (VERZE 2.0 / 2.5 / 3.2 - 4.x)

Součástí následující výbava:

- COM/NAV (FLIP FLOP / 2x)
- ADF (ADF, BFO, FRQ, FLT, SET, IDENT, STBY)
- DME (RMT, FRQ, GS/T, R1/R2, OFF, NAV1, NAV2, AUX1, AUX2)
- CLOCK (GO / RESET)
- TRANSPONDER (OFF, SBY, ON, ALT, TEST, IDENT)
- AUTOPILOT (FD, ALT, HDG, NAV, APR, BC, TEST, AP ENG/DISCO)
- GPS APOLLO (NAV, WPT, FPL, CALC, AUX, DIRECT-TO, MSG, ENT, ON, APT/VOR)
- COWL FLAPS LEVERS
- ALTITUTE PRE-SELECT (ENG, ARM, VS/ALT, SET)
- CRS/HDG BUG/ALT SEL + MDI, NAV2, CRS/OBS

- 2x THROTTLE
- 2x PROPELLER
- 2x FUEL L
- FLAPS LEVER
- GEAR LEVER

LEVERS+ Marking/Calibration detent zones:


- POWER (2x)
- PROP (2x)
- CONDITION / MIX (2x)

- INCR/IDLE
- REVERSE
- FEATHER
- HIGH IDLE
- LOW IDLE
- FUEL CUT OFF


Upřesňující informace: Řešení tohoto komba umožňuje plnohodnotně provádět komplexní VFR, IFR přelety v maximálně realistické rovině využití všech prostředků radionavigačního i radikomunikačního vybavení bez nutnosti použít myš a to i v nejmenších detailech, jako je např. aktivní let na NDB, nastavení QNH, nastavení gyrokompasu, či přestavení CRS na HSI/NAV1, včetně možnosti využívat aktivně též štěnici na HSI, či gyrokompasu. Kvadrant podporuje nejen defaultní letouny simulátorů, ale též všechny další letouny z produkce freeware, či z produkce komerčních add-onů (Carenado, Alabeo, Flight 1, Real Air, apod.). Celý komplet má vlastní napájecí zdroj a je nutné jej zapojit na COM port (sériový port). Na druhé straně můžeme potvrdit naprostou nezávislost na všech ostatních připojených periferiích ostatních výrobců (včetně USB ovladačů výrobců CH, SAITEK, Thrustmaster, apod.). Kombo má své vlastní instalačních ovladače (kompatibilní se všemi verzemi Windows - včetně 64-bitové verze OS) a funguje tedy zcela nezávisle na jakémkoli dalším připojeném produktu.