ELITE AP-4000 GNS430 Garmin Module USB

 
  • 1 z 2
 

Hardarový USB modul GNS 430 je plně kompatibilní s Windows XP, Vista, W7 (včetně podpory 32/64-bitové instalace OS). Primárně jej využijete v simulátoru Elite v8.xx a v simulátorech FS 2004 a FSX (Microsoft). Podmínkou pro provoz a funkci v simulátorech FS 2004 a FSX je instalace softwarového modulu výrobce Reality XP (GNS 430W XP nebo GNS WAAS Unlimited). Hardwarový modul lze ovládat bez kompromisů přesně dle reálné předlohy. K připojení k PC vyžaduje 1x USB slot.

Cena 13 628,10 Kč bez DPH
16 490 Kč    
Kód produktu 994
Kategorie Hardware
 

AP-4000 GNS430 Module USB je nejdražší modul Elite zastupující všechny funkce ovládání reálné GPS GNS 430 výrobce Garmin. Modul svou velikostí i funkčností plně odpovídá reálné předloze, což znamená, že veškeré emulované funkce ovládání i způsob, jakým GPS v praxi ovládáme představuje shodné prvky s tím, co zná většina z nás z běžných sportovních a turistických letounů GA vybavených zástavbovou GPS Garmin 430. Modul je primárně navržen pro ovládání softwarovéhoho modulu (GPS) GNS 430 WAAS pro IR simulátor Elite Pilot v8.xx. Modul lze díky vlastním ovladačům kompatibilních s platformou Windows XP, Vista, W7 využít i v případě letových simulátorů FS 2004 a FSX (Microsoft) - výhradně však s použitím software výrobce RealityXP (modul GNS430W xP nebo GNS WAAS Unlimited). Pokud tedy např. aktivně používáte GPS od výrobce RealityXP v simulátoru FS 2004 nebo FSX, tento modul vám definitivně vyřeší problém se složitým hledáním "hotspotů" na monitoru - v softwarové podobě GPS, které je nutné ovládat myší. Modul definitivně nahradí myš a GPS tak ovládáte stejně efektivně a intuitivně jako v případě reálné verze. Zcela autentická verze Garminu 530 (je v prodeji zvlášť - rovněž zařadíme do e-shopu).

- identická velikost reálné GPS G430
- všechna tlačítka a ovladače fungují shodně s realitou
- vhodné nejen pro GPS a WAAS přiblížení
- plně kompatibilní s Elite v8.xx (update 8.5 nutností)
- plně kompatibilní s FSX, FS 2004, P3D, X-Plane
- v případě FS použití nutnost Reality XP sw modulu
- USB konektivita
- modulární systém AP-4000
- snadná instalace

Elite rozhodně není levná značka a od výrobců běžných - levnějších typů avionických modulů se však značně liší ve smyslu reálného způsobu použití bez kompromisů. V případě ELITE AP-4000 avionických modulů se totiž prostřednictvím simulátoru můžete snadno naučit ovládat všechny typické funkce radiokomunikační i radionavigační výbavy bez omezení a plně v souladu s realitou. Jinými slovy: to, co platí v případě reálné avionické výbavy daného typu, platí i u této značky. V důsledku tohoto poznání je zaručen okamžitý přenos všech návyků ze simulátoru do reálu a to je též primární značky Elite. Díky tomuto modulu tak snadno odhalíte v simulované podobě všechny funkce ovládání GNS 430 (včetně WAAS) a vyhnete se tak zbytečně drahému a často i riskantnímu způsobu "pokus omyl" v reálu. Modul doporučujeme výhradně aktivním letcům pěstující VFR/IFR návyky prostřednictvím letecké simulace vyžadující nekompromisní kvalitu a maximální efektivitu využití. 

POZN: Pro využití v simulátorech FS 2004 a FSX a P3D je nutností instalace softwarové verze GNS 430W XP nebo GNS WAAS Unlimited výrobce Reality XP.