M Panel USB

 
  • 1 z 2
 

M Panel USB považujeme prakticky za nejvhodnější rozšíření domácího simulátoru a to především proto, že cena je lidová a funkcí přehršel. Pokud totiž létáte radionavigačně a navíc využíváte fce autopilota, pak právě pro toto využití je M Panel USB vhodné řešení bez ohledu na to, jaký typ letounu právě letíte. Opět se jedná o zařízení, jehož instalace netrvá déle než pár minut a přitom všechny funkce jsou okamžitě dostupné v obou simulátorech (FS 2004 a FSX). Pokud se rozhodujete co zakoupit pro svůj simulátor, neváhejte ani vteřinu. M Panel je dnes zřejmě nejlepší řešení současnosti!

Cena 4 289,26 Kč bez DPH
5 190 Kč    
Kód produktu 740
Kategorie Hardware
 

M Panel USB v praxi simulátorového létání ulehčuje klíčové ovládání stěžejních prvků avioniky v každém letounu a díky tomu urychluje nejen proces samotného přestavení hodnot bez použití myši, ale díky kompaktní velikosti a nízké pořizovací ceně, se jedná o zařízení, které si může dovolit opravdu každý a výrazně tak rozšíří simulátor o ergonomičtější ovládání. Ovládání klíčových parametrů kurzorem myši není během letu na simulátoru příliš praktické. M Panel tak v sobě skrývá famózní pomůcku, kterou oceníte především během IFR létání, ale díky vestavěným funkcím jej oceníte i při běžných VFR cross country letech. Zařízení sdružuje funkci autopilota s radionavigačním/radiokomunikačním panelem a také přináší uživatelský mod navržený přímo pro ovládání trimování, klapek i podvozku letounu. Kromě toho vám zobrazí i indikaci markerů (O, M, I). Pozice podvozku je rovněž idinkována ledkou. Totéž platí o pozici vztlakových klapek. LCD panel přitom dokáže pracovat současně až ve čtyřech rozdílných modech.

- AUTOPILOT
- COM/NAV
- ADF
- DME
- OBS 1,2
- TRIM
- GEAR
- FLAPS

Ovládání je velmi jednoduché a přitom právě autopilot nabízí více standardních funkcí současně:  ALT, V/S, NAV APR BC, A/T, F/D. Další otočné voliče umožňují přestavit hodnotu OBS1, OBS2, BARO, DME. Spínače řeší zasunutí/vysunutí podvozku včetně indikace zajištění příslušnou ledkou a totéž platí i o poloze klapek. Implementace dálné (v podobě LED indikace - O, M, I) vám rovněž usnadní přibližení na každé řízené letiště. Jednotka se připojuje na USB, zařízení je kompletně z kovu.

SPECIFIKACE PRODUKTU:

- kovová schránka
- USB připojení
- Windows XP/VISTA kompatibilní
- FSX + FS 2004 kompatibilní
- Rozměry: 17 x 10 x 9 cm