VRinsight: MCP Combo II - Boeing MCP

 
  • 1 z 7
 

Autentický MCP panel pro sofistikované add-ony dopravních letounů pro FS. Primárně navržen pro modely Boeingů, avšak díky editoru lze funkce programovat i pro add-ony jiných typů letounů (např. Airbus). Díky tomuto modulu ergonomicky vyřešíte ovládání klíčových systémů během letu v reálném čase bez složitého ovládání myší.

Cena 11 975,21 Kč bez DPH
14 490 Kč    
Kód produktu 1064
Kategorie Hardware
 

Pro sofistikované add-ony Boeingů, lze MCP Combo II - Boeing MCP jednoznačně považovat za vynikající hardwarové rozšíření v podobě maximálně ergonomického ovládání klíčových funkcí prostřednictvím samostatného USB modulu. Hlavní součásti modulu sdružují: EFIS, MCP, COM. Modul se zapojuje na USB slot a je podporován vlastním editorem umožňující programování funkcí i pro zcela jiné typy add-onů pokročilých simulací letounů (Airbus, Bombardier, apod.).

EFIS:

- 4 obousměrně otočné ovladače s PB (push button) funkcí
- 2 TG spínače (VOR-ADF volba)
- 9 spínačů pro ovládání ND displeje

MCP:

- dvouřádkový typ LCD zobrazení
- možnost ovládání AP
- samostatné přepínače pro A/T a FD
- otočné ovladače pro HDG, ALT, V/S
- push/eng HOLD tlačítko součástí
- samostatné LOC and APP spínače

 

COM:

- dvouřádkový typ LCD displeje
- COM & NAVAID frekvence
- DME dist.
- SPEED
- VOR ID & CRS
- SQUAWK CODE
- 5x PB (COM, NAV, DME, ADF, TRANSP)
- otočný ovladače pro NAVAID volbu frekv.
- CRS/OBS
- SQUAWK code
- TFR tlačítko pro aktivaci STBY FREQ.
- 8x tlačítko pro uživatelské volby (libovolné fce)

Pro soudobé simulace Boeingů (i-FLY, P.M.D.G., Wilco Pub) lze tento hardwarový modul USB doporučit zejména pro ty, kteří s dopravními letouny létají online a používají postupy k automatizované procedurální pilotáži. Pouzdro modulu je opět z kovu a celkové dílenské zpracování patří mezi vysoce kvalitní záležitost. Bezproblémová funkce a značně promyšlená ergonomie ovládání výrazně zjednoduší automatizaci v kabině letounu a navíc za přijatelný finanční výdaj. Modul je kompatibilní s FS 2004 a FSX a plně podporuje operační systémy Windows XP, Vista, 7.