VRinsight: Tact & Toggle Switch Panel (TT Panel)

 
  • 1 z 2
 

VRinsight samostatný hardwarový modul je výhodný zejména proto, že není drahý a lze jej okamžitě využít prakticky v každé Windows kompatibilní aplikaci. Stačí vám k tomu pouze jeden volný slot USB. Doporučujeme především pro virtuální letce pěstující jakýkoli typ letecké simulace vyžadující funkce z klávesnice povýšit na více efektivnější a ergonomicky výhodnější úroveň.

Cena 5 404,96 Kč bez DPH
6 540 Kč    
Kód produktu 1063
Kategorie Hardware
 

Modul korejského výrobce VRinsight Tact & Toggle Switch Panel (TT Panel) je samostatná USB hardwarová jednotka, kterou můžete využít prakticky v jakékoli Windows kompatibilní aplikaci spolupracující se vstupními / výstupními jednotkami USB na digitální bázi. Výhoda mnohostranného využití tudíž zasahuje jak běžné počítačové videohry, tak především letecké simulace (libovolného druhu), ve kterých potřebujete programovat více tlačítek a získat tak přehledné ovládání klíčových funkcí bez nutnosti ovládat tyto prvky z klávesnice. Modul není ovládán externě žádným vlastním editorem, je možné jej přímo programovat v rozhraní každé aplikace a jednotlivé funkce na tlačítka přiřadit nejjednodušším možným způsobem. Příznivci sofistikovaného využívání letecké simulace FS (FSX a FS 2004) mohou navíc tento modul ovládat přímo též s využitím softwarového plug-inu FSUIPC. Po připojení modulu na volný USB slot ve Vašem počítači, se zařízení samo ohlásí a nainstaluje příslušné kompatibilní ovladače (plug & play instalace).

Mezi další výhody patří kvalitní dílenské zpracování z kovu, vysokou trvanlivost a spolehlivost výrobku. Nejčastěji uživatelé tento modul využívají v simulátorech FS 2004, FSX, X-Plane, DCS: Blackshark, DCS: A-10 Warthog a samozřejmě Rise Of Flight. Díky všestrannému využití je vhodný pro ovládání klíčových funkcí náročnějších add-onů dopravních letounů. Nižší pořizovací cena a vysoká kvalita činí z tohoto hardware ideální řešení pro rozšíření domácího virtuálního kokpitu za minimální finanční výdaj.

- samostatný USB 2.0 hardwarový modul
- nevyžaduje externí editor pro programování
- přiřazování kláves se řeší přímo v aplikaci
- kompatibilní s běžnými aplikacemi Windows
- odolné dílenské zpracování 
- kovový materiál
- podsvícerný LED (modrý displej)
- více tlačítek a oboustranných spínačů
- vhodné pro náročnější letecké simulátory
- vhodné též pro domácí virtuální kokpity
- plug & play instalace


Výbava:

- 05x tlačítka
- 06x oboustranných spínačů (flip/flop)
- 11x oboustranných spínačů (flip/flop)

Velikost:

30.5 cm x 12.5 cm x 11 cm

Váha:

1.5 kg

Záruka:

1 rok