VRinsight: V320 Overhead Panel

 
  • 1 z 4
 

Nadhlavový panel Airbusu jako samostatná hardwarová jednotka pro simulátor FS 2004 a FSX - včetně Prepar3D se snadno připojí na USB slot v počítači. Snadné a intuitivní ovládání v přloženém editoru zajistí všechny funkce přímé podpory příslušných add-onů a nepřímé podpory formou maker (klávesovými zkratkami). Záruka: 1 rok od objednání. Doporučujeme např. pro Airbusy produkce Wilco a v lepším případě soudobý add-on Airbus X: Extended Edition od Aerosoftu.

Cena 36 768,60 Kč bez DPH
44 490 Kč    
Kód produktu 1292
Kategorie Hardware
 

VRInsight: V320 Overhead Panel navazuje na předchůdce - tedy overhead panel k letounu Boeing 737. V320 Overhead Panel představuje totéž, avšak výhradně pro dopravní letoun Airbus. V současné době je v produkci několik opravdu zajímavých simulátorů Airbusů pro FSX, z nichž např. Airbus X: Extended Edition patří v současné době rozhodně mezi nejlepší na trhu. Letoun Airbus se od Boeingu značně liší zejména kvůli sofistikované technicky vyspělé infrastruktuře avionického vybavení a automatizovaná pilotáž Airbusu si tak žádá poněkud odlišný typ "hardware". Právě na tuto skutečnost myslí produkce výrobce VRinsight a uživatelům, kteří rádi létají na simulátoru na Airbusu, popř. si sami doma staví "po domácku" vyrobený kokpitu Airbusu, představuje technicky vysoce propracovanou repliku skutečného nadhlavového panelu Airbusu.

Prakticky se jedná o plně funkční interaktivní nahdlavový panel Airbusu A319...A320... v klasickém - reálném uspořádání všech funkcí ovládání. Samotný panel je doporučeno využívat hlavně s kompatibilními add-ony letounů typu Airbus. V současnosti je to právě např. Airbus X: Extended Edition (u špičkových add-onů Airbusů můžete v případě tohoto nadhlavového panelu očekávat stoprocentní kompatibilitu a bezproblémovou konektivitu prakticky všech simulovaných funkcí pro spouštění a vypínání - včetně dalších úkonů na palubě letounu. Pokud není některá fce kompatibilní okamžitě, avšak je zastoupena prostřednictvím hardware, je možné ji dodatečně programovat s využitím vlastních maker v přiloženém editoru.

I v tomto případě platí, že je výrobek celokovový, mechanika i dílenské zpracování odpovídá standardům VRinsight a tak se můžete spolehnout, že i v tomto případě, kdy je zapotřebí investovat o něco více peněz, se nemusíte obávat toho, že by byl výrobek podhodnocen. Kvalita zpracování, funkční ergonomické řešení plně odpovídá standardům, které v rámci domácího kokpitu Airbusu očekáváte.

- nadhlavový panel pro typ Airbus
- 70 % velikosti reálného panelu skutečného Airbusu
- plně funkční integrace všech funkcí
- 14 TS, 11 RS, 56 ANN Led´s
- 7-seg. displej pro BAT indikátor
- USB 2.0 kompatibilní
- tlačítka i spínače / vysoce ergonomické
- celokovový výrobek
- 1 rok záruka
- vhodné pro simulace Airbusů pro FSX
- kompatibilní s FSX, FS 2004, Prepar3D

 

Rozměry: 41.5 cm x 4.5 cm x 35.5 cm
Hmotnost: 3kg bez stojanu, 4kg se stojanem