VRinsight: V737 Overhead Panel

 
  • 1 z 4
 

Nadhlavový panel Boeingu 737 jako samostatná hardwarová jednotka pro simulátor FS 2004 a FSX se snadno připojí na USB slot v počítači. Snadné a intuitivní ovládání v přloženém editoru zajistí všechny funkce přímé podpory příslušných add-onů a nepřímé podpory formou maker (klávesovými zkratkami). Záruka: 1 rok od objednání.

Cena 36 768,60 Kč bez DPH
44 490 Kč    
Kód produktu 1062
Kategorie Hardware
 

Simulace Boeingu 737 patří na platformě FS 2004 a FSX rozhodně mezi nejžádanější add-ony dopravního letounu. V současné době máme pro tuto příležitost k dispozici létat na vynikajícím modelu iFLY 737 NG (včetně verze pro FSX - NGX), P.M.D.G. 737 NGX a očekává nás také novinka 737 Pilot In Command X: Evolution. Přitom právě pilotáž dopravních letounů je náročná zejména kvůli využívání reálných postupů souvisejících s automatizací letu, spouštěním i vypínáním. V dnešních add-onech Boeingu 737 výše uvedené kvality je možné využívat všechny reálné postupy a k tomuto účelu je určena novinka z dílny korejské značky VRinsight (V737 Overhead Panel).

Ve vší podstatě se jedná o plně funkční interaktivní nadhlavový panel Boeingu 737 v klasickém - reálném uspořádání všech funkcí ovládání (FC Electronic, Anti-Ice, Air-System, Fuel Pumps, Engine - APU panel). Samotný panel je doporučováno využívat hlavně s kompatibilními add-ony letounů. V současné době je to právě i-FLY, přímou podporu lze očekávat též v případě P.M.D.G. 737 NGX a 737 PIC: EVO. Ostatní modely letounů včetně dalších nepřímo podporovaných add-onů lze podpořit vytvořenými klávesovými makry v podobě softwarové podpory editoru.

- plně funkční replika nadhlavového panelu Boeingu 737
- plně funkční autentický způsob ovládání spínačů
- plně funkční LEDs ANN panel
- 70 interaktivních prvků, 9x RS (Rotary Switch), 2x RE (Rotary Encoder)
- 7-seg. displej (Flight ALT, Landing ALT, AC/DC Electric var & duct flow)
- USB 2.0 kompatibilní hardware
- veškeré ovládací prvky maximálně realistické
- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- přímá podpora iFLY 737 
- možnosti nepřímé podpory add-onů formou maker

Rozměry:

36.5 x 4 x 28 cm

Váha:

4 kg