VRinsight Autopilot Module USB

 
 

Vhodný typ avionického modulu obsluhující běžné fce autopilota pro simulátory FS a X-Plane. Doporučujeme jak pro domácí zástavbu do kokpitu, tak i pro přímo využití na běžné desce stolu - nevyžaduje montážní kit.

Cena 7 016,53 Kč bez DPH
8 490 Kč    
Kód produktu 1480
Kategorie Hardware
 

Modulů týkající se avionické výbavy existuje celá řada. Korejský výrobce VRinsight se zdá být na poli desktopové letecké simulace vhodnou volbou zejména za účelem vylepšení domácího kokpitu bez ohledu na to, jaký typ letounu právě létáme. V praxi se jedná většinou o výrazně kompromisní řešení realismu - zejména s ohledem na design i mechanizaci ovládání avioniky, potažmo s ohledem na simulaci příslušných fcí na příslušném modulu. I tak je VRinsight vhodnou volbou za rozumné peníze.

Autopilot nabízející značka VRinsight v praxi představuje klasický modul režimů autopilota, který využijete zejména ve spojení se simulátory řady FS. V současnosti je tento typ modulu vhodný pro simulátory: FSX, FS9, FS Steam Edition, X-Plane 9/10. Komunikace se simulátorem probíhá přes vlastní rozhraní VRisim s přímou kompatibilitou USB zapojení. Mezi klíčové vlastnosti modulu patří též spolehlivost přístroje s využitím freewareových letounů, celé řady komerčních add-onů včetně přímé podpory klíčových add-onů dopravních letounů z dílny Wilco i PMDG. Mnohostrannost využití oceníte jak v případě všeobecného letectví, tak i v případě letounů určených pro regionální dopravu, dopravních letounů, popř. bizz-jetů.

- optimální design, ergonometrie ovládání
- kompromisní cenově dostupné řešení
- vhodné pro jakoukoli kategorii letounů
- spolehlivě funguje i s freeware moduly letounů
- USB konektivita (USB 2.0)
- FSX, FS2004 a FS Steam kompatibilní
- X-Plane 9 a 10 kompatibilní
- přímá podpora většiny fcí autopilota
- přímá aktivace jednotlivých fcí tlačítky
- ALT/VS indikace, včetně ovládání
- Windows Vista, 7,8 kompatibilní

Samostatné režimy: AP master ON, HDG, NAV, APR, BC, ALT.