VRInsight CDU II

 
  • 1 z 4
 

CDU II lze připojit na jakýkoli počítač, který zvládne FS 2004, popř. FSX. Ke své konektivitě vyžaduje pouze vlastní ovladače, volný USB slot (2.0), volný DVI nebo VGA port ve vašem počítači. Samotná instalace není složitá, ba naopak: na to, jak sofistikované zařízení CDU II v praxi je, lze konektivitu i kompatibilitu označit za záležitost na několik volných minut. Jednoznačně se v tomto případě jedná o modul, který se stane nejčastěji používaným - manuálně ovládaným modulem pro létání s dopravními letouny na FS.

Cena 12 939,67 Kč bez DPH
15 657 Kč    
Kód produktu 1145
Kategorie Hardware
 

Pokud provozujete letecký simulátor na pokročilejší úrovni a nespokojíte se pouze s běžnými hardwarovými periferiemi, let si můžete usnadnit celou řadou produktů z dílny VRInsight. Tyto produkty zahrneme do naší nabídky téměř všechny neboť přinášejí nebývale vysokou míru ergonomie spolu se zachováním přijatelné cenové relace. Navíc se v případě této korejské firmy jedná o výrobky vynikající vysokou mírou kvality dílenského zpracování. Trvanlivost výrobku, kvalitní volby materiálů, jednoduchá instalace a bezproblémová konektivita s programovým vybavením (simulátory) v tomto případě znamená logickou volbu zejména u těch virtuálních pilotů vyžadující usnadnění managementu kokpitu v reálném čase - např. v případě sofistikovaného létání s komerčními add-ony dopravních letounů.

CDU II v praxi představuje externí hardwarový modul USB (samostatně funkční avionický modul) spolupracující s pokročilými komerčními add-ony předních výrobců dopravních letounů pro Microsoft Flight Simulator 2004 a Microsoft Flight Simulator X. Modul je navržen jako klasická verze FMC (Flight Management Computer) v typické konfiguraci dopravních letounů. Po vzoru reálné předlohy se i CDU II skutečnému FMC podobá nejen velikostí, desigenem, ale i způsobem ovládání. Pokud tedy během programování a používání FMC nechcete v simulátoru používat klasickou myš, což bývá v mnoha případech zbytečně složité a zdlouhavé, je CDU II tím nejlepším inovativním způsobem ovládání FMC v reálném čase. Jednotka se připojuje samostatně na volný USB port v počítači a s add-onem komerčního letounu spolupracuje díky vlastnímu programovému rozhraní (interface) VRISim (ovladače pro fci CDUII). CDU II ke své konektivitě navíc vyžaduje volný port USB 2.0, neregistrovanou verzi FSUIPC (Peter Dowson) a také volný DVI nebo VGA port (pro datový výstup displeje CDU II.

Dle typu letounu, který používáte (např. Boeing, nebo Airbus) máte možnost tlačítka CDU II i libovolně programovat (profily ke komerčním add-onům bývají většinou dostupné již na internetu) a také můžete na tlačítka zastoupit příslušné popisky (součástí balení) přesně jako u skutečné FMC. Výsledný efekt je naprosto vynikající a výrazně se přibližující reálným možnostem FMC programování. V případě CDU II oproti předchozí verzi navíc oceníte i mnohem větší displej a celkově vylepšený design.

 

- samostatný externí USB hardware
- externí FMC pro komerční add-ony FS
- autentický vzhled
- reálné měřítko
- vynikající dílenské zpracování
- precizní ergonomie
- převládající materiál: kov
- vlastní LCD displej
- popisky tlačítek součástí balení
- ovladače součástí balení
- dokumentace součástí balení
- napájení součástí balení
- vyžaduje USB 2.0
- vyžaduje volný VGA nebo DVI port
- kompatibilní s operačním systémem Windows
- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- určen pro externí provoz FMC/FMS komerčních ad-onů letounů FS
- snadná instalace

CDU II z dílny VRInsight dokáže zaujmout především zkušené virtuální letce létající větší typy letounů vybavené skleněným kokpitem včetně integrace FMC/FMS. Externí modul je kompatibilní s komerčními add-ony letounů FS a použít jej můžete např. v případě add-onů Level-D, Wilco Pub, P.M.D.G., i-FLY, Captain Sim a další. Pokud tedy létáte na Boeingu, či Airbusu a používáte komerční add-ony letounů, je CDU II definitivně nejlepším řešením pro externí manuální ovládání FMC.