VRinsight Instrument Radio Stack USB

 
  • 1 z 2
 

Vhodné řešení pro ty, kteří chtějí ušetřit penízě a přitom trvají na funkčním "rádiu" pro FS 2004 a FSX. Celá jednotka je navíc v masívní kovové schránce a díky tomu, že obsahuje tradiční "flip/flop" konfiguraci včetně autopilota, je vhodná především pro piloty IFR. Koncept je ideální pro všeobecné letectví - včetně primárního účelu, avšak jednotlivé funkce autopilota využijete i u dopravních letadel, byť v omezené míře, avšak okamžitá volba frekvence COM/NAV/ADF může vyřešit vaši frustraci v době, kdy se snažíte tyto klíčové hodnoty zadávat myší ve virtuálním kokpitu. Zařízení nahradí myš během ovládání radiokomunikačního/radionavigačního panelu včetně autopilota, neboť všechny tyto funkce ovládáte pohodlně vlastní rukou, tak jako v reálném letounu. Nízká pořizovací cena, optimální design a kvalitní provedení, představuje vhodný typ harwarového rozšíření každého simulátorového koutku.

Cena 10 983,47 Kč bez DPH
13 290 Kč    
Kód produktu 738
Kategorie Hardware
 

Možná hledáte cenově výhodnější alternativu za účelem radiokomunikačního/radionavigačního vybavení v simulovaném letounu. Go-FLIGHT řešení se zdá být nejen zastaralé, ale především poněkud krkolomné ať už z hlediska reálného vzhledu a fce, tak také z hlediska ovládání a přiřazování funkcí v příslušném editoru. Pokud uvažujete o kompaktním řešení radionavigace a radiokomunikace, nechcete příliš investovat a přesto si chcete pořídit ideální produkt, pak právě Instrument Radio Stack USB můžeme jednoznačně doporučit. V praxi se jedná o klasické BENDIX/KING uspořádání vhodné pro ovládání všech typů letounů v simulátoru FS 2004 a FSX. Produkt jednoduše připojíte do USB slotu, nainstalujete příslušný ovladač a zařízení je připraveno k provozu v obou oblíbených simulátorech. Žádné složité přiřazování funkcí, žádné zbytečné editace souborů v editoru. Jednoduše připojíte a letíte!

Instrument Radio Stack je vhodný zejména pro všeobecné letectví a využijete jej jak v případě defaultních letadel (včetně vrtulníků), tak samozřejmě s využitím freewarových souborů letadel, vrtulníků, popř. s využitím komerčních add-onů.

- Kompletní kovové provedení
- Kovový stojan
- COM1/COM2
- NAV1/NAV2
- ADF
- DME (NM + GS)
- ODPOVÍDAČ
- AUTOPILOT

SPECIFIKACE PRODUKTU:

- komplet zkovu
- indikace na LCD
- USB připojení
- Windows Vista/XP kompatibilní
- referenční příručka
- napájecí adapter součástí (5V, eu zástrčka)