VRinsight MCP Combo II - Airbus FCU

 
  • 1 z 8
 

MCP Combo II - Airbus FCU je primárním řídícím modulem pro většinu add-onů letounu Airbus (pro FSX) přinášející ucelené řešení v oblasti automatizované pilotáže (s využitím všech funkcí autopilota). VRinsight modulová řada tohoto typu je také vhodná pro domácí amatérské kokpity vyznačující se sice poněkud "scifi" desigenem, avšak současně vysokou ergonomií mnohostranným využitím multitaskingových operací v reálném čase a hlavně precizním dílenským zpracováním a nízkou pořizovací cenou.

Cena 11 975,21 Kč bez DPH
14 490 Kč    
Kód produktu 1291
Kategorie Hardware
 

Korejská značka VRInsight odvádí za poslední léta poměrně dobrou práci na poli výroby avionických modulů pro uživatele letecké simulace. Mezi stěžejní produkty z celé nabídky této firmy patří zejména dílčí moduly zhotovené na míru komerčním add-onům dopravních letounů pro Microsoft Flight Simulator X a Prepar3D. Pokud tedy létáte zejména na dopravních letounech - hlavně špičkových add-onech typu P.M.D.G., pak je VRinsight s největší pravděpodobností pro vás naprosto zřejmá volba reflektující jak užitkovou hodnotu, kvalitní dílenské zpracování, kompatibilitu, tak také stále přijatelnou cenovou relaci. Výrobky VRinsight dodáváme klientům prakticky každý měsíc a často na klíč - tedy včetně všech instalací a mnohdy i včetně počítače. Máme s těmito výrobky dlouholetou praxi a dokážeme vám tyto produkty nejen zajistit a prodat, ale také nainstalovat (popř. nastavit a zaškolit přímo na vašem počítači).

MCP Combo II (ve verzi pro Boeing) je tradičně jedním z nejprodávanějších avionických modulů VRinsight zejména díky popularitě Boeingu a precizního add-onu z dílny P.M.D.G. VRinsight však nabízí MCP Combo II s označením "Airbus FCU" také právě a výhradně jen pro letoun Airbus. Pokud je tedy procedurální automatizovaná pilotáž Airbusu vaše krevní skupina, toto kombo je "ušité na míru" prakticky každému slušnému add-onu (i defaultním letounům FSX) Airbusu. MCP Combo II - Airbus FCU je dodáváno včetně editoru, ve kterém můžete jednotlivé fce libovolně přiřazovat jednotlivým tlačítkům a spínačům. Modul se zapojuje samostatně na jeden volný USB slot v počítači a nabízí snadnou konektivitu s FSX a kompatibilitu se všemi běžnými i pokročilými add-ony Airbusů na soudobém trhu.

MCP Combo II (s označením "II") se od původní verze liší především vyšší úrovní výbavy, ergonomického zpracování, jiným typem podsvýcených displejů a hlavně též nočním režimem osvětlení. Ačkoliv je tento produkt v záruce pouze na 12 měsíců (záruka dána výrobcem), je to právě VRinsight, který se vyznačuje značnou mírou spolehlivosti a dlouhodobou trvanlivostí (u těchto výrobků neevidujeme žádné reklamace a můžeme tak tuto produktovou řadu jednoznačně doporučit).

- MCP pro Airbus
- kompatibilní s add-ony Airbusů
- ergonomie i typologie navržená pro Airbus
- celokovová schránka
- kovový stojan
- USB 2.0 kompatibilní
- softwarové uživatelské rozhraní
- externí napájení (součástí balení)
- napájení D.C 5V (formou adaptéru)
- nalepovací mustery popisků tlačítek 
- denní / noční režim podsvícení !
- kompatibilní s FS 2004 a FSX
- ideální pro komerční add-ony Airbusů

 

Rozměry: 50.5 x 13 x 11.5 cm
Hmotnost: 4 kg