Microsoft Flight Simulator as a Training Aid

 
 
Zvolte tuto knihu a získáte maximální přehled o tom, co v praxi znamená Microsoft Flight Simulator pro reálnou pilotáž! Autor: Bruce Williams
Cena 794,64 Kč bez DPH
890 Kč    
Kód produktu 573
Kategorie Knihy
 

Microsoft Flight Simulator as a Training Aid je naprosto revoluční publikace, která právě vyšla u amerického vydavatele ASA. Autorem této publikace je zkušený letec - obchodní pilot Bruce Williams, který kromě toho, že vlastní sám malou společnost v oblasti působení reálného všeobecného letectví (pokračovací výcvik, apod.), je také výkonným manažerem společnosti Microsoft při divizi Gaming Studios produkující software Microsoft Flight Simulator (v současné době aktuální verzi Microsoft Flight Simulator X). Bruce Williams je jedním z těch profesionálních pilotů, kteří si život bez "flight simulátoru" nedokážou vůbec představit. Je to jeho vlastní svět, jeho hlavní živnost a hlavně jeho stěžejní náplň práce a proto není divu, že se Bruce rozhodl vydat aktuálně nejzajímavější publikaci zaměřující se na Microsoft Flight Simulator výhradně jako na titul oslovující reálné piloty, žáky pěstující PPL výcvik, popř. pokročilé piloty, kteří se připravují na IFR. Bruce v této publikaci odhaluje kompletní metodiku létání na simulátoru za účelem vytěžit z každého simulovaného letu maximum.

Upozorňujeme však, že se Bruce Williams nezaměřuje na obsah simulátoru jako takový, nýbrž na jeho využití v konfrontaci s reálnou pilotáží. A to je právě to, co většině z nás doposud v podobné knize chybělo. Pokud uvažujete o tom získat licenci PPL, přeškolit se na dva motory, připravujete se na IFR nebo již létáte radionavigační lety i během VFR, začali jste pracovat na pokračovacím výcviku, anebo prostě jen chcete vědět, jak využít FS za účelem programového výcviku a přesné metodiky, pak je tato publikace určena právě pro vás.

Aplikačně lze tuto publikaci využít v obou posledních simulátorech: Microsoft Flight Simulator 2004 A Century of Flight a také Microsoft Flight Simulator X. Kniha je určena právě pro tyto dvě verze a její obsah je výhradně určen těmto dvěma simulátorům. Pokud tedy používáte FS 2004 nebo FSX, je tato kniha určena pro vaše simulátorové létání. Kniha svým obsahem však osloví nejen soukromé, obchodní piloty, začínající piloty, ale také ty, kteří učí létat - tedy instruktory, inspektory. Bruce je sám letecký instruktor a tak je jisté, že kniha má pomoci nejen aktivním pilotům, ale také začínajícím a to především během práce s instruktorem. Instruktor naopak z knihy vytěží maximum dovedností, které může na simulátoru nejen snadno demonstrovat každému žákovi, ale může snadno komunikovat se žákem, který již nějaké zkušenosti, byť virtuální, s létáním má.

Co je však velmi důležité? Kniha obsahuje vydatný CD ROM, na kterém můžete najít až 150 reálných VFR a IFR letů, které můžete simulovat na FS 2004, popř. FSX v co možná nejrealističtějších provozních podmínkách. Lety jsou navrženy takovým způsobem, aby bylo možné pěstovat návyky postupně a aby bylo možné otestovat rozmanité faktory reálné pilotáže v různorodých podmínkách za účelem obohacení i zdokonalení vlastních dovedností, návyků.

- precizní publikace pro FS 2004 a FSX
- určena pro aktivní virtuální piloty
- určena pro aktivní letecké instruktory
- určena pro aktivní piloty
- určena pro začínající piloty PPL
- výhradně za účelem reálné pilotáže
- praktiky, techniky, tipy, triky
- IFR, radionavigace
- CD obsahující 150 VFR a IFR letů
- CD obsahuje veškerou dokumentaci
- mapy pro lety rovněž součástí


"Geniální publikace pro aktivní piloty létající Microsoft flight Simulator X a FS 2004"
- Martin Krouza, High In The Sky

"Bruce Williams takes Flight Simulator to its highest level as a flight training tool. This is a guide for anyone wanting to maximize their real or virtual cockpit experience..."
-Rod Machado, aviation author, flight instructor, speaker and official flight instructor for Microsoft Flight Simulator