PPL Q&A Phil Croucher

 
 
Kompletní souhrn otázek směřující do samostudia teorie kvalifikací PPL(A), PPL(H). Psáno anglicky, avšak stále ve srozumitelné aktualizované podobě dle předlohy JAA/EASA. Soubor je vhodný k "přmýšlení" a schopnosti vrátit se tu a tam k teoretickým otázkám i v době, kdy pilotní licenci již vlastníme.
Cena 955,65 Kč bez DPH
1 070,33 Kč    
Kód produktu 1157
Kategorie Knihy
 

PPL Q&A sepsal oblíbený autor a zkušený letec Phil Croucher. Jedná se o otázky a odpovědi tak jak jsou popsány v rámci JAA/EASA oprávnění pilotní kvalifikace PPL(A), PPL(H). Publikace je tak vhodná jak pro piloty letounů, tak i vrtulníků. V rámci obsahu jsou otázky i odpovědi psány co možná nejvyšší mírou neutrality obsahu zaručující kompatibilitu prakticky v každé evropské zemi (toto se týká zejména leteckého zákona, meteorologie). Aktuální otázky jsou psány ve shodné formě s tím, co předkládá v dané zemi letecký úřad. Forma i styl odpovídají náročnějším uživatelům připravující se na profesionální leteckou kariéru s možností získání dalších kvalifikací letecké způsobilosti. Každá otázka obsahuje navíc podrobný výklad - jako součást odpovědi - to vše za doprovodu názorné obrazové přílohy v podobě obrázků, grafů, apod., jež jsou součástí samostatné přílohy.

Publikace v této podobě dokáže přispět samostudiu zejména pro ty adepty, kteří se snaží teoretické poznatky vnímat i z praktického úhlu pohledu. Možnost procházet si jednotlivá témata, otázky i odpovědi včetně výkladů a obrazové přílohy nutí čtenáře k přemýšlení o daném předmětu a tím pádem se vyvarovat skutečnosti, kdy na otázku sice známe odpověď, avšak ne zcela jí rozumíme. V důsledku tohoto vnímání teoretického školení autor výrazně přispívá do podpory teoretických znalostí i praktického provozu.


Z obsahu:

- teorie PPL(A)
- teorie PPL(H)
- přesně kladené otázky
- jasná formulace odpovědí
- samostatný výklad odpovědí
- orazová příloha součástí
- JAA/EASA kompatibilní

Jazyková mutace: angličtina
tisk: barevný
vazba: měkká