R22 A Check Book & CD-ROM

 
 
Provozní postupy před letem pro typ R22. Výklad se zaměřuje na předletovku ve velmi konkrétní, technicky pokročilé formě a zasahuje tak každou důležitou oblast. Pokud vám některé technické aspekty nejsou zcela jasné, mnoho fotografií včetně interaktivní prezentace vám objasní základní i pokročilou problematiku předletové kontroly R22. Tištěný checklist předletovky je navíc laminovaný, takže se skvěle hodí pro každodenní létání na typu R22.
Cena 867,83 Kč bez DPH
971,97 Kč    
Kód produktu 1107
Kategorie Knihy
 

R22 A Check Book & CD-ROM je určen všem adeptům výcviku na vrtulníku R22 Robinson. Materiál obsahuje jak tištěné - laminované provozní postupy předletové kontroly v dokonalém provedení, tak také detailní výklad a samostatnou prezentaci na datovém nosiči PCCD-ROM. Nezáleží na tom, zda začínáte na typu R22, nebo tento typ již létáte: pokud chcet kvalitní a efektivní tištěný checklist kompletní předletové kontroly spolu se zajímavou instruktáží přímo na CD-ROM (zapotřebí je mít nainstalovaný Microsoft Powerpoint), můžeme doporučit.

- kompletní předletová kontrola R22
- tištěné provozní úkony před letem
- PCCD-ROM prezentace v elektronické podobě
- doprovodný text
- spousta reálných fotografií
- technický výklad
- vhodné pro studenty i pokročilé
- tištěný checklist je laminovaný 
- tištěný checklist je barevný

Předletová příprava / kontrola každého vrtulníku s sebou přináší nutnost dobře odvedené práce před samotným letem. Podobně jako v případě předletové kontroly letounu, i v případě vrtulníků je důsledná předletová kontrola nutností. Tištěný laminovaný checklist je vhodný pro každodenní létání a přivítají jej jak studenti, tak i majitelé licence soukromého pilota vrtulníků. Materiál i prezentace v elektronické podobě obsahují pouze informace týkající se vrtulníku Robinson R22.