R22 Student Study Guide

 
 
Vynikající publikace pro studenty-piloty vrtulníku Robinson R22. Vhodná učebnice pro samostudium a přípravu na letecký výcvik.
Cena 693,91 Kč bez DPH
777,18 Kč    
Kód produktu 1106
Kategorie Knihy
 

Létání na vrtulnících je populární záležitost a mnoho našich zákazníků preferuje rotory namísto pevného křídla. Pro tuto příležitost si dovolujeme do prodeje zařadit R22 Student Study Guide, jakožto vhodný tištěný studijní materiál pro všechny začínající piloty, kteří se rozhodli vykonat výcvik na typu Robinson R22. R22 je zdaleka nejrozšířenější vrtulník, na kterém se provádí základní i pokročilý výcvik, avšak mnoho detailních materiálů, které byste mohli využít pro vaše samostudium a vlastní teoretickou přípravu, mnoho není. Tato publikace pochází od zkušených letců společnosti Sloan Helicopters operující v Kanadě a zasahující prakticky všechny činnosti, ve kterých se v leteckém průmyslu využívají rotory. Publikaci lze označit za klasický praktický studijní materiál přinášející komplexní informace o typu Robinson R22 ve všech hlediscích provozu. Kromě všeobecného seznámení se s typem R22, je k dispozici podrobný výklad zaměřující se na omezení, servis a údržbu, provozní postupy, výkonnostní charakteristiku, ale i centráž a palivo, seznámení se s jednotlivými systémy, technikou pilotáže, apod.. Celkem 180 stran vás dokonale připraví na pilotní výcvik a seznámí vás kompletně se vším, co obnáší reálný vrtulník Robinson R22.

 

Formát: A4
Počet stran: 180
Vazba: měkká 
jazyková mutace: angličtina

Ve vší podstatě se jedná o zjednodušenou verzi "POH" pro typ Robinson R22. Manuál byl vypracován za účelem objasnění principů provozu R22 v reálné pilotáži a proto je tento materiál vhodný zejména pro začínající letce, kteří se zajímají nejen o pilotáž R22, vybavení, ale i o techniku zasahující defacto každou oblast provozu reálného R22.