REAL SIM GEAR G1000 PFD + MFD + GMA (Integrated)

 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 14
 

Komplet je určený pro jakýkoli typ zástavby do domácího kokpitu, doporučujeme tuto sestavu např. s využitím konzoly ELITE Pro Panel II nebo ELITE Pro Panel III. Avionika sestává ze tří samostatných prvků (PFD+MFD+GMA), tvoří jediný celek emulující ovládání skleněného kokpitu Garmin G1000 v podobě velmi rozšířeného využití ve všeobecném letectví. G1000 je defacto hlavním činitelem udávání směru soudobé podoby i fce skleněných kokpitů a díky tomuto emulátoru máme k dispozici možnost Garmin G1000 využít i na našich oblíbených desktopových leteckých simulátorech.

Cena 66 115,70 Kč bez DPH
80 000 Kč    
Kód produktu 23318
Kategorie Avionické moduly
 

Nabízí se tak možnost na desktopovém simulátoru všechny fce G1000 ovládat namísto myší zcela utentickým způsobem ve shodě, jako v případě reálného letounu. Reálné rozložení avioniky a ucelená výbava navíc umožňují tuto sestavu použít v nespočet různorodých add-onů a řešení, která si kladou za cíl představit na desktopové simulaci co možná nejkvalitnější způsob jak se doma seznámit s G1000 předem. Pokud se tedy chystáte na přeškolení G1000, anebo pokud již G1000 ve svém oblíbeném leteckém klubu létáte, simulátor je to nejlepší, co lze pro toto využití zvolit. I po přeškolení se do modu létání na simulátoru budete často vracet a to nejen na jediném typu letounů. Emulace je kompatibilní s řadou velmi kvalitních add-onů pro soudobé simulátory.

 

Součástí balení:

 • PFD + MFD
 • GMA Audio Panel
 • dedikované/vestavěné HDMI displeje
 • integrace napájecích členů součástí
 • integrace kabeláže včetně USB a HDMI členů
 • "plug and play" instalace a přímá podpora simulátorů a klíčových add-onů
 • autentický způsob ovládání všech typických fcí G1000 (simulována je fce i způsob ovládání)
 • 24 měsíců záruční lhůta
 • Dodáváme v již sestavené podobě s možností zaškolení na počítači klienta

 

 Podporované platformy leteckých simulátorů:

 • X-Plane 10/11
 • Prepar 3D (včetně verze 4, verze 5)
 • Microsoft Flight Simulator X a Steam Edition
 • Microsoft Flight Simulator 2020 STANDARD Edition NOVĚ
 • Microsoft Flight Simulator 2020 PREMIUM DELUXE EDITION - NOVĚ

 

Podporované ADD-ONY a defaultní letouny:

Naprostá většina všech letounů příslušných simulátorů, které obsahují G1000 jako součást avionické výbavy, jsou kompatibilní (platí jak v případě FSX, tak v případě P3D, či X-Plane. Přesto je vhodné si emulaci užít s klíčovými add-ony předních vývojářských studií jako jsou např: Aerobask, Torque Sim, Thranda, Carenado, Flight1, vFlyteAir, RWD Design,AFM,Just Flight, vSkyLabs, Mindstar, Reality XP,  a další. Nově je ovšem podporovaný i nejnovější simulátor: Microsoft Flight Simulator 20020 v obou edicích a řada podpůrných fcí G1000 je průběžně zahrnována do vydávaných sw aktualizací.

Integrace do zástavby vlastní výroby (dílenské zpracování):

Vzhledem ke skutečnosti, že jsme již několik kompletů RSG prodali, považujeme defaultní „rámečky na stůl“ za nedostatečně čínské, předražené a nefunkční… Z tohoto důvodu jsme na dílně, zhotovili typický „inženýrský“ celokovový produkt v precizním lakovaném matu vycházející ze zkušeností na simulátorech FNPT II zajišťující flexibilní využití jak v případě využití na stole, tak v případě do zástavby domácího kokpitu, anebo v případech, kdy chcete nad rámec využít např. též ovladače ELITE Simulation Solutions AG (např. Pro Panel III, který můžete vidět na přiložených obrázcích). Komplet obsahuje límec s RGB osvětlením (reostatické ovládání), dále organizér kabelů (rovněž z kovu) a snadnou demontáž v případě nutnosti vyjmout jednotlivé moduly ze zástavby. S celým kompletem vám můžeme poradit, případně nainstalovat i podporované add-ony.

Zástavbu můžeme dodat pro následující produkty, tedy pokud je používáte, zakoupili jste je, popř. plánujete nákup:

 

Hardwarové požadavky: Xplane 10/11, Prepar3D V3/V4/V5, FSX, FSX: Steam, Microsoft Flight Simulator 2020 (STANDARD, PREMIUM), přímá podpora pluginu Mindstar G1000, F1T.

Operační systém: Microsoft Windows 10 (64bit), 3D grafický akcelerátor se dvěma volnými HDMI porty, 2 HDMI kabely a samozřejmě celkově počítač, který solidně zvládne alespoň jeden z podporovaných simulátorových platforem.