ELITE EHFCU: nyní do týdne v Praze!

Sdružené ovladače výrobce ELITE určené pro pilotáž vrtulníků v podobě EHFCU, nyní dodáváme do týdne od objednání. V současné době bude další kus EHFCU (typ BELL 206) dodán našemu význačnému zákazníkovi v Praze (dokonce již druhý kus :-) a pokud i vy máte problém s ovládáním vrtulníků na osobním počítači, popř. zvažujete zástavbu domácího typu kokpitu pro konkrétní typ vrtulníku, EHFCU dodáváme ve třech samostatných verzích.

 

Kromě dodání produktu až k Vám domů a provedení nutné instalace na Váš počítač (včetně nastavení), nyní dodáváme EHFCU včetně pohyblivé platformy typu D-BOX (3-4 aktuátory). Pro vyžádání konkrétní nabídky vztahující se na tento nový mod, nás neváhejte obratem kontaktovat. Pokud máte zájem D-BOX pohyblivou platformu vidět v praxi, obraťte se na nás e-mailem, či telefonicky (776 209 582) a dohodněte vhodný termín pro vaši demo jízdu. D-BOX prezentujeme jak na automotivním typu simulátoru, tak samozřejmě též na leteckém simulátoru.

POZN: EHFCU je nejpokročilejší a současně nejefektivnější platforma pro ovládání vrtulníků na osobním počítači. Díky přímé DX podpoře, je však možné EHFCU využít prakticky v jakékoli aplikaci. V současnosti jsou to civilní typy simulátorů X-Plane, FSX, FSX Steam, Prepar3D, ale také bojové: Digital Combat Simulator verze 1.5/2.5, DCS Blackshark, ve kterých EHFCU patří mezi naprosto převládající platformy ergonomicky realistického ovládání vrtulníku. S možným využitím pohyblivé platformy D-BOX v kombinaci s VR (virtuální realita - Oculus CV1 nebo HTC Vive), tak simulátor získává další rozměr nenahraditelného vjemu z pilotáže v každé situaci a to jak v případě civilních typů vrtulníků, tak i bojových (zejména DCS 2.0 je pro EHFCU naprosto nenahraditelný typ simulátoru).