ELITE Rudder Pedals USB

 
  • 1 z 2
 

-Windows XP, Windows Vista, Windows 7 kompatibilní - FS 2002, FS 2004, FSX, P3D, X-Plane 9/10, ELITE Pilot v8.6+ - USB slot -FSUIPC - součást instalace ovladačů - FSUIPC nemusí být registrován INFO: High In The Sky vzhledem k autorizovanému prodeji značky ELITE v ČR dokáže poskytnout maximální technickou podporu při instalaci, programování i testování produktu. Na produkt se vztahuje záruka 24 měsíců od data zakoupení. POZN: ELITE Rudder Pedals USB je původem originální švýcarský výrobek. Do vyšší pořizovací ceny se nutně musí promítnout jak výše cla, tak dopravného. Vzhledem k tomu, že Švýcarsko není součástí EU, je vyšší pořizovací cena produktu při dovozu nevyhnutelná především kvůli výši celního dluhu

Cena 21 066,12 Kč bez DPH
25 490 Kč    
Kód produktu 569
Kategorie Hardware
 

Švýcarská značka Elite je známa profesionálními certifikovanými systémy pro reálný výcvik pilotů. Vzhledem k velmi značnému rozsahu působení této značky na světovém trhu, se firma rozhodla rozšířit své pole působnosti a nabídnout tak řadu profesionálních leteckých ovladačů i pro využití v letecké simulaci Microsoft Flight Simulator. FS je mezi uživateli velmi oblíbený simulátor a tak není divu, že se společnost Elite rozhodla rozšířit svou produktovou řadu o kompatibilní zařízení s FS. V důsledku toho je nyní možné používat profesionální berany, pedály, ale i avionické systémy značky Elite přímo pro Microsoft Flight Simulator 2002, 2004 a také FSX a v neposlední řadě je tato nožnice dnes plně kompatibilní též se simulátory P3D, X-Plane 9 a hlavně X-Plane 10 (včetně 64-bitové podpory simulátoru).

ELITE Rudder Pedals USB jsou precizní letecké pedály s diferenčními brzdami. Jsou celokovové, velmi rozměrné, vysoce stabilní, ergonomicky zcela dokonalé a hlavně velmi masívní a těžké (5+ Kg). Vzhledem ke koncepci vycházející ze skutečných leteckých pedálů běžných leotunů z oblasti všeobecného letectví, se můžete spolehnout na značný odpor při vyšlápnutí pedálů - přesně takový, který můžete znát z reálného letounu... Totéž platí o diferenčních brzdách. Celokovová konstrukce zaručuje maximální odolnost a samozřejmě dlouhou životnost. Jedná se o plně digitální zařízení podporující architekturu USB. Instlace netrvá déle, než-li 5 minut čistého času včetně kalibrace přímo v menu simulátoru a to díky propojení speciálních ovladačů ELITE s modulem FSUIPC Petera Dowsona. Výhoda však je, že modul FSUIPC je součástí instalačních driverů a není nutné vlastnit registrovanou verzi FSUIPC. Samotné nastavení pedálů, možnost volby citlivosti, rozsahu potenciometrů, ale také např. nulových zón, netrvá déle než-li pár minut a tyto prvky lze optimalizovat přímo v menu simulátoru, které se rozšíří o položku ELITE - pak již stačí pouze kliknout na CONFIG a zobrazí se dialog ve kterém můžete pedály nastavit. Nastavení pedálů v kalibračním okně zůstává platné i po vypnutí FS a přechodu do Windows.


Pokud žádáte precizní provedení, nebojíte se investovat, chcete maximální kvalitu a létáte např. ochodního pilota, popř. se zabýváte pilotáží IFR na desktopové simulaci, produkty řady ELITE vás nemohou zklamat a tyto pedály nejsou vyjímkou. Produkt jsme testovali 20 hodin čistého času a vyzkoušeli jsme si jeho možnosti jak v prostředí FS 2004, tak také v aktuální verzi simulátoru FSX. Pedály jsou tak přesné, že máte opravdu pocit z toho, že ovládáte pedály v reálném letounu. Za každých okolností je snadné udržet letoun v koordinovaném letu, v ostré zatáčce, popř. zvládnout přistání se silným bočním větrem.

- reálné letecké pedály
- celokovové
- ergonomicky přesné
- velmi silný odpor
- odolné, masívní, těžké
- dlouhodobá životnost
- difenční brzdy
- přesné a citlivé
- možnost optimalizace v GUI
- FSX kompatibilní
- FS 2004 kompatibilní
- Prepar3D kompatibilní
- X-Plane 9 kompatibilní
- X-Plane 10 kompatibilní
- ELITE Pilot v8.6+ kompatibilní

Pokud máte peníze, zvolíte tyto pedály. Rozdíl oproti CH PRODUCTS je markantní. Ptáte se pro koho bychom tyto pedály mohli doporučit? Tento model doporučujeme především zkušeným aviatikům a praxe dokládá, že tento model u nás volí především obchodní piloti, kteří tráví mnoho času na letovém simulátoru, létají IFR a vyžadují naprosto přesně typizované řízení. Pokud patříte do skupiny uživatelů, kteří využívají simulátor výhradně za účelem nácviku reálné procedurální pilotáže, pak vám ELITE Rudder Pedals můžeme doporučit. Sami jsme si vyzkoušeli o jakou kvalitu se jedná a musíme konstatovat, že na trhu není lepší model v současné době. Ptáte se, jak se pedály instalují?

- nainstalovat poslední aktuální ovladače ELITE
- zapojit USB pedály do USB slotu
- při detekci nalistovat ovladače na pevném disku
- dojde k automatické aktualizaci a aktivaci zařízení
- nahrát FS
- během nahrávání FS dojde k detekci pedálů ELITE
- nahrát letoun a z menu FS vstoupit do GUI pedálů
- provést kalibraci a další možné úpravy
- kliknout OK a let může začít!


ELITE Rudder Pedals představují na trhu nejrealističtější nožnici pro desktopový simulátor, která se zpravidla používá u profesionálních simulátorů ELITE (řada certifikovaných trenažérů EVOLUTION) bez podpory DCL. Pro simulátory FSX, P3D a X-Plane 10 znamenají tyto pedály maximální úroveň ergonomie, komfortu a fce úzce spjaté s tím, jak co možná nejlépe a nejefektivněji začít létat na simulátoru v plně koordinovaném režimu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.